Омилени продукти на месецот (храна/пијалоци...)

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од rossonerka, 17 септември 2012.

 1. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.628
  Допаѓања:
  19.874
  Пол:
  Женски
  20191117_192634.jpg 20191117_192702.jpg 20191117_192605.jpg
   
  На crazylady, senza.parole и didisi им се допаѓа ова.
 2. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.386
  Допаѓања:
  46.025
  Последна измена: 17 ноември 2019
  На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
 3. iskraFem

  iskraFem Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2014
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  2.404
  Пол:
  Женски
  Јас го купувам од Kaufland. Во Германија сум
   
  На Ariel му/ѝ се допаѓа ова.
 4. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.282
  Допаѓања:
  28.240
  Пол:
  Женски
 5. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  7.230
  Пол:
  Женски
  750120_01.jpg galeri3.jpg Kravjo-belo-sirenje-3-e1557840930752.jpg images.jpeg
   
  На crazylady, Bozica1980, Ники. и 2 други им се допаѓа ова.
 6. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  1.759
  Допаѓања:
  15.837
  Пол:
  Женски
 7. CrazyOne

  CrazyOne Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  1.756
  Допаѓања:
  17.263
  Пол:
  Женски
 8. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  7.230
  Пол:
  Женски
  7db7a1d977c7f9bd92f58eb4896c4f3e.png Img-Lines-JuniorOriginal-default.png
   
  На GoodGirl45 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.237
  Допаѓања:
  44.737
  Пол:
  Женски
  Виново ми е еурека, прв пат го пробувам, од Црна Гора купено, кај нас го немам забележано, видов инфо дека го има во Мкд ама очигледно не во сите маркети. Ќе барам, има и други вкусови, винава на Somersby се сметале за едни од најдобрите алкохолни пијалоци. :smirk:

  bootle-somersby-pear-cider-opti.png
   
  На Bozica1980, joy1 и I.want.to.sleep им се допаѓа ова.
 10. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  412
  Има и од јаболко, лубеница и боровинка, ама според мене ова од круша е врв!!
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Imagina

  Imagina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  95
  Пол:
  Женски
  Ги има во Веро маркетите сигурно, за други маркети не сум сигурна :)
   
  На mssuniquee му/ѝ се допаѓа ова.
 12. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.318
  Допаѓања:
  7.222
  Пробал некој од овие лазањи? FB_IMG_1579372391065.jpg
   

  Прикачени фајлови:

 13. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.878
  Допаѓања:
  44.536
 14. Elen4e_sonce

  Elen4e_sonce Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2016
  Пораки:
  283
  Допаѓања:
  274
  Пол:
  Женски
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  1.759
  Допаѓања:
  15.837
  Пол:
  Женски
 16. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.686
  Допаѓања:
  98.617
  Пол:
  Женски
  Ново откритие на месецот ми е :D
  750x750-2401.jpg
   
  На 1209, RosettaStone, dayla и 3 други им се допаѓа ова.
 17. Chokoholic25

  Chokoholic25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2014
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  318
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Брускети од кромид и павлака, штета само во КАМ ги има
   
  На RosettaStone му/ѝ се допаѓа ова.
 18. MamacitaBuena

  MamacitaBuena Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2017
  Пораки:
  1.381
  Допаѓања:
  24.311
  Пол:
  Женски
  F190006508.jpg
  51N-w8ocvzL.jpg
  Ко мало дете им се радувам кога купувам :D
   
  На SofiMar_, GoodGirl45, H.VAGA и 3 други им се допаѓа ова.
 19. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  8.675
  Пол:
  Женски
  Happy.jpg bis.jpg
  humus.jpg тиква.jpg шитаке.jpg
   
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
 20. MamacitaBuena

  MamacitaBuena Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2017
  Пораки:
  1.381
  Допаѓања:
  24.311
  Пол:
  Женски