Омилени слатки, чоколади..

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од Bright, 25 ноември 2009.

 1. tatjanasakalieva

  tatjanasakalieva Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  380
  Допаѓања:
  775
  lindt.jpg
   
  На JoanaS, Salome, dayla и 4 други им се допаѓа ова.
 2. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.376
  Допаѓања:
  8.621
  Пол:
  Женски
  За љубителите на Schogetten, има во Кит го на попуст, по 33 денари се, барем кај мене.
   
  На hermosa и tatjanasakalieva им се допаѓа ова.
 3. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.296
  Пол:
  Женски
  download.jpeg
   
  На Youknow, kala21, GoodGirl45 и 3 други им се допаѓа ова.
 4. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.011
  Допаѓања:
  7.977
  240x240_1505376112Bajadera-300g-limenka.png
   
  На boomsleng, hermosa, Youknow и 3 други им се допаѓа ова.
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.296
  Пол:
  Женски
  26391.png
  ulkerbiscremcocoa160_large_2x_optimized_uploaded.jpg
  312XuoVgJtL.jpg
  eti-pop-kek-banana-60g-13289-p.png
  31100090-1.jpg
  440104684_1l.jpeg
  download (2).jpeg
  resana-sl-115gr-softi-menta.jpg
  IsleriEurocrem125g_grande.jpg
   
  На hermosa, H.VAGA, kala21 и 2 други им се допаѓа ова.
 6. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  489
  Допаѓања:
  337
  Пол:
  Женски
  Milka oreo
  Najlepshe zelje site vkusovi
   
  На GoodGirl45 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  3.154
  Допаѓања:
  28.912
  Пол:
  Женски
  Сите вкусови на Ritter Sport и Милка.
   
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
 8. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.677
  Допаѓања:
  14.121
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На MarigoldA, SummerGirl, hermosa и 2 други им се допаѓа ова.
 9. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  3.130
  Допаѓања:
  16.140
  Пол:
  Женски
  Зависник од благо, таа сум. Се' што е благо, а нема шербет во него, е опција.
  Омилено- се' што има чоколада внатре.
   
  На marija305 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.638
  Пол:
  Женски
  Топло-ладно, палачинка со крем, ореви, шлаг пена и чоколаден прелив, торта Розен, пудинг од чоколада и ванила и др.
   
 11. flawless_

  flawless_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2020
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  2.009
  Пол:
  Женски
  Пудинг од ванила, трилече, милка пралини, милка орео, фереро.
   
 12. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.376
  Допаѓања:
  8.621
  Пол:
  Женски
  prodconsum-gifting-fantasytruf-01.jpg
   
  На dayla, Star_dust, hermosa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.638
  Пол:
  Женски
  Палачинка со Нутела, ореви, шлаг-пена и чоколаден прелив.
   
 14. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.569
  Допаѓања:
  136.939
  Пол:
  Женски
  Буквално речиси се што е благо сакам.
  :)
   
  На GoodGirl45 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  969
  Допаѓања:
  9.934
  Пол:
  Женски
  Чоколадна торта со вишни, палачинки,сникерс, крофни, кроасани, ресани, мафини. Овие се најомилените а инаку се сакам од благо. Зависник сум.
   
  На GoodGirl45 му/ѝ се допаѓа ова.