babylove овошни кашички

Омилени спортисти

Дискусија во 'Спорт' започната од starbucks, 2 јули 2011.

 1. Naddy

  Naddy Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  4
   

  Прикачени фајлови:

  • rooney.jpeg
   rooney.jpeg
   Големина на фајлот:
   7,1 KB
   Прегледи:
   295
 2. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.259
  Допаѓања:
  7.815
  Пол:
  Женски
  Меси, Федерер и Надал :* :*
   
 3. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  16.730
  Допаѓања:
  146.065
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Алесандро Дел Пјеро - од мои 10 години го сакам... многу бе :D

  [​IMG]
  Марат Сафин

  [​IMG]
  Коби Брајант
   
  На Neytiri и enca.69 им се допаѓа ова.
 4. House95

  House95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  27
  Cristiano Ronaldo :inlove: ,Sergio Ramos :inlove: ,Nani :)
   
  На BoaVista му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Gioia

  Gioia Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  598
  Меси,Надал,Давид Виља,Чави,Шекил,Кире Лазаров..
   
 6. rhcpfan

  rhcpfan Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  997
  Bojan Krkic i Roger Federer :D
   
 7. KejtiKaulitz

  KejtiKaulitz Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  42
  [​IMG]

  [​IMG]


  AAAAAAAAAAAAAAAAAA :o
   
 8. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.047
  Допаѓања:
  6.508
  Пол:
  Женски
  Кристијано Роналдо, Бекам, Кака, Нолее, Роџер Федерер .. :inlove: :inlove:
   
 9. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.657
  Освен оние претходно напишани, нашиве кошаркари, сите до еден

  [​IMG]
   
  На Amelia му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.028
  Имам неколку поомилени така, ама Немања ми е нај! Секогаш! Во секој поглед.

  [​IMG]
   
 11. majaaa

  majaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  26
  кристијано роналдо
   
  На Lady-Cha му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.866
  Допаѓања:
  2.035
  Перо Антиќ и Мекелеб :D
   

  Прикачени фајлови:

 13. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.163
  Од странскиве Кристиано Роналдо.


  Од нашиве Наумче Мојсовски и Владо Илиевски.
   

  Прикачени фајлови:

  • vlado.jpg
   vlado.jpg
   Големина на фајлот:
   10,8 KB
   Прегледи:
   336
  • naumce.jpg
   naumce.jpg
   Големина на фајлот:
   85,3 KB
   Прегледи:
   336
  • cristiano_ronaldo.jpg
   cristiano_ronaldo.jpg
   Големина на фајлот:
   34,1 KB
   Прегледи:
   336
  На BoaVista му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.779
  ^ За последните двајца ќе се сложам, Наумче и Влатче.
  А од странските за мене е еден и единствен, мојата најголема и никогаш непреболена љубов Зидан! :l: :l: :l: :l: :l:
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG] :inlove: Уште си ја чувам картата (ако се сеќавате порано се собираа карти за играње со слики од фудбалери) од него во паричникот, пикова дама.
   
  На esperanca му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.470
 16. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.965
  Пол:
  Женски
  Jasna Sekaric
  [​IMG]
  Бранимир Јовановски
  [​IMG]
  Novak Djokovic
  [​IMG]
  Предраг Самарџиски
  [​IMG]
   
 17. CharmedGirl

  CharmedGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2011
  Пораки:
  1.414
  Допаѓања:
  1.655
  Пол:
  Женски
  Од нашиве, Самарџиски на прво место, а после и целата наша кошаркарска репрезентација... :inlove:
  После тоа, Ноле, Давид Виља, Швајнштајгер, Бекам... :D
   
 18. Lady-Cha

  Lady-Cha Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2011
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  23
  Еден и единствен !!! Најдобар !!! :inlove: :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 19. Justice

  Justice Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2011
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  90
  Еден и едниствен Роџер Федерер
   

  Прикачени фајлови:

 20. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Листата на омилени спортисти неизбежно е да ми почне со играчите на Реал.Сите ми се омилени но да одвоам некои (и не ги местам по убавина ;) ).
  Кристијано Роналдо
  [​IMG]

  Гонзало Игуаин
  [​IMG]

  Икер Касиљас - најдобриот голман на светот
  [​IMG]

  Серхио Рамос - најдобар дефензивен играч
  [​IMG]

  Чаби Алонсо
  [​IMG]

  Секако дека го обожавам нашиот Горан Пандев.
  [​IMG]

  Робин Ван Перси
  [​IMG]

  Бастиан Швајнштајгер
  [​IMG]

  Од кошарка нормално дека си ги сакам сите наши кошаркари.
  Владо Илиевски
  [​IMG]

  Борче Мекелејб и Перо Антиќ
  [​IMG]

  Дамјан и Војдан Стојановски
  [​IMG]