babylove овошни кашички

Омилени спортисти

Дискусија во 'Спорт' започната од starbucks, 2 јули 2011.

 1. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.283
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Во женскиот тенис Марија Шарапова е една и единствена. Едноставно игра предобро, агресивно, и мило ми е што се опорави од операцијата на рамото во 2009 и повторно освојува и игра неверојатно. Оваа година сум изненадена од Шарапова бидејќи не игра само напад туку и одбрана игра совршено.
  [​IMG]
  Исто како и за Шарапова еден и единсвен но 1 во машкиот тенис.
  [​IMG]
  Сите знаете зошто, предобро игра иако во последно време прави грешки кои не би требало да ги прави.
  [​IMG]
  Индира Кастратовиќ заедно со Тодоровска, Радулович, Чупиќ, Бујанова, Нацева. е тоа беа времиња кога македонскиот ракомет претставуваше нешто со кое се гордеевме сите, а и сега сме на добар бат-веќе се пласиравме на европското :clap:
   
 2. Smurfette.M

  Smurfette.M Популарен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  1.072
  Допаѓања:
  621
  омилен спортист ми е Федерер :D :D
  [​IMG]
   
 3. Sarah123

  Sarah123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  18
  имам повеќе омилени спортисти од тимовите за кои навивам или од други индивидуални спортови..

  1. Меси - Барса
  2. Пике - Барса
  3. Џокович
  4. Марио Гомез - Б.Минхен
  5. МекКелеб - баскет
  6. Миркуловски - ракомет :D

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 4. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  892
  Пол:
  Женски
  1.Рафаел Надал
  2.Филип Миркуловски
  3.Серхио Рамос
  4.Икер Касиљас
  5.Чаби Алонсо
  6.Предраг Самарџиски
  7.Ивано Балич.:)
   
  На The.Princess му/ѝ се допаѓа ова.
 5. anamariia.x3

  anamariia.x3 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  578
  Допаѓања:
  855
  1.Фудбал
  Легендинте на Барселона-Роналдињо,Меси,Ето,Виља,Чави и Иниеста.
  [​IMG]
  [​IMG]
  Исто така го поштувам и Касиљас,пред се извореден голман и човек со добро срце.
  [​IMG]

  2.Кошарка
  Коби и Леброн- :bow:
  [​IMG]

  3.Пливање
  И листава нема да биде комплетна доколку не го споменам Мајкл Фелпс.Извореден човек,голема инспирација.Многу ми е жал што се пензионира.
  [​IMG]
   
 6. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  980
  NADAL & PUYOL :up:
   
  На The.Princess му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.091
  За мене секогаш број 1 - Рафаел Надал.
  Еден од најдобрите тенисери на сите времиња,ако не и најдобар.Многу ми е жал што има проблеми со здравјето,па не беше баш во форма последнава година...Сега воопшто не игра,ама се надевам што побрзо ќе оздрави и ќе се врати на терен :)
  [​IMG]
   
  На The.Princess и starbucks им се допаѓа ова.
 8. M.arija

  M.arija Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2012
  Пораки:
  424
  Допаѓања:
  268
  Bo McCalebb, Novak Djokovic, Cristiano Ronaldo, Kiril Lazarov, Naumče Mojsovski.. ;)
   
 9. Macedonian.Horse

  Macedonian.Horse Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2012
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  42
  Кержаков, Денко Лазович, Рони О Саливен, Бистров, Џагоев, Болт и др.
   
 10. alessandraaa

  alessandraaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  189
  Kоби Брајант, неверијатен е од секоја гледна точка :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • KobeBryant.jpg
   KobeBryant.jpg
   Големина на фајлот:
   70,3 KB
   Прегледи:
   162
 11. The.Princess

  The.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  146
  СЕКАКО ДЕКА RAFAEL NADAL

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Од фудбалерите ВанПерси :inlove:

  [​IMG]

  И од ракометарите Миркуловски од домашните и Балич од странскиве

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 12. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  663
 13. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.737
  Пол:
  Женски
  Lucas Podolski и Manuel Neuer :inlove: :rofl:
   
 14. smooch

  smooch Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  3.416
  Пол:
  Женски
  Cristiano Ronaldo, Roger Federer, Sebastian Vettel, Michael Phelps, Rajon Rondo. :)
   
 15. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.737
  Пол:
  Женски
 16. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.066
  Допаѓања:
  8.081
  Пол:
  Женски
  Дечко ми. :lol:
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 17. kala21

  kala21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2013
  Пораки:
  1.806
  Допаѓања:
  15.347
  Пол:
  Женски
  ЉУБОВ
   

  Прикачени фајлови:

 18. Maggie-m

  Maggie-m Активен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2013
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  15
  Поубави спортисти од нашиве ракометари нема! :rofl:
   
 19. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.844
  Допаѓања:
  24.737
  Пол:
  Женски
  Од кошаркарите Коби Брајант ;)
  Од атлетиката Усаин Болт :emo:
  Од тенисот(не гледам многу ама понекогаш така) Новак Ѓоковиќ-Ноле :talk:
  Од фудбалот Роналдињо
  и така 8)
   
 20. doutzen

  doutzen Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  158