Омилени форуми

Дискусија во 'Слободно време' започната од Maeeeee, 5 август 2012.

 1. tirkenbal

  tirkenbal Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  1.384
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Женски
  Фемина-најдобар другите форуми ретко ги посетувам, но форумот на фемина никој не го заменува :D
   
 2. Buterflygirll

  Buterflygirll Нов член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  160
  Допаѓања:
  77
  Исто :inlove: :*
   
 3. Gentleman..D

  Gentleman..D Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  44
  ФЕМИНА една и единствена .. :lol: :D
   
 4. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.409
  Пол:
  Женски
  Фемина- НЕЗАМЕНЛИВА! :inlove:
   
 5. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Според мене Фемина е најдобар форум, без конкуренција.
  Од неодамна член сум и на ЦрноБело и задоволна сум.
   
 6. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.775
  Допаѓања:
  25.804
  Пол:
  Женски
  Фемина секако, и Црно бело чат пат го читам.. :)
   
 7. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  12.037
  Допаѓања:
  131.964
  Пол:
  Женски
  Јас сега за сега сум и верна на ФЕМИНА,но понатаму којзнае можеби ќе се зачленам и на некој друг форум :)
   
 8. Katerinceee

  Katerinceee Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Пол:
  Женски
  Фемина-една и единствена, никој не може да ми ја замени :D
   
 9. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  2.871
  Допаѓања:
  11.559
  Пол:
  Женски
  И мене Фемина ми е незаменлива!
   
 10. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  Фемина
  па
  Црно и бело...
   
 11. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  само на фемина сум зачленета,најдобра,другите не ни ги отварам не па да се зачленам.ете колку сум и верна :D
   
  На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Taylor97

  Taylor97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2013
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  641
  ФЕМИНА - д бест :inlove:
   
 13. UnPaso

  UnPaso Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2013
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  247
  Пол:
  Женски
  Фемина :inlove:
   
 14. fashion-baby

  fashion-baby Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2013
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
 15. Glasna

  Glasna Популарен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2012
  Пораки:
  1.041
  Допаѓања:
  2.141
  Ringeraja.mk i roditeliideca.mk(dolgi godini gi sledam),se razbira i femina ;)
   
 16. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.334
  Допаѓања:
  15.491
  Гоу фемина, гоу!!!!!
  :inlove: :inlove:
   
  На Someonespecial, tessie и Dog-lover им се допаѓа ова.
 17. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.736
  Пол:
  Женски
  Фемина :rock: досега само на фемина сум зачленета,други форуми не читам,а не ни планирам да се зачленувам на други 8)
   
 18. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  14.021
  Допаѓања:
  77.536
  Пол:
  Женски
 19. malecka91

  malecka91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  67
 20. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Фемина :inlove: