Омилени форуми

Дискусија во 'Слободно време' започната од Maeeeee, 5 август 2012.

 1. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.271
  Допаѓања:
  15.782
  Пол:
  Женски
  Па и немате многу избор штом сте само на еден форум зачленети, нормално дека тој ќе ви е омилен.

  Јас Црно-Белиот највеќе си го милувам поради шареноликоста, зашто Феминава (која ми е на второ место) знае да ми стане монотона со само женски муабети, шминки и нокти, бремени Богородици и многу хормони и ПМС. :wasntme:
   
  На <3 pleza4e <3 и simoncelicius им се допаѓа ова.
 2. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.330
  Допаѓања:
  3.458
  Пол:
  Женски
  Фемина дефинитивно. На кајгана да пишеш некој проблем одма ќе ти се нафрлат да те тролаат. Тука можеш ко човек да се разбереш. На црнобело сум зачленета ама многу ми се досадни тие :D
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.239
  Допаѓања:
  9.664
  Пол:
  Женски
  Мене ми е и Фемиа и Кајгана. Кога фемина е во период, идам на кајгана. :lol:
   
 4. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.409
  Пол:
  Женски
  Фемина, поради популарноста. Мислам дека е нај посетуван форум во Македонија.
   
 5. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.407
  Пол:
  Женски
 6. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.311
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
  Феминаа <3
   
 7. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.330
  Допаѓања:
  3.458
  Пол:
  Женски
  Ќе се самоцитирам дека си го променив мислењето.
  Поактивна сум на кајгана во последно време, некако полесно си ги искажувам мислењата таму. Веројатно дека сум скроз анонимна, не ставам слики од мојата коса, шминка, нокти и слично. Плус, нема многу тинејџери ко тука. Обавезно читам по неколку смешни постови во денот. :D
   
 8. Marossa

  Marossa Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2012
  Пораки:
  2.380
  Допаѓања:
  6.866
  Пол:
  Женски
  Кајгана дефинитивно.
  Не сум член,ама често читкам таму.Има многу подобра и поквалитетна дискусија и гледам луѓето лесно се изразуваат.
  Овој не е лош форум,ама многу постегнато е некако :D
   
  На LittlePinky, <3 pleza4e <3, AnaKarenina и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. Dvolicen

  Dvolicen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  1.431
  Допаѓања:
  3.486

  Само женишта ,лом да те направат и да се вадат на ПМС -човек да несмее да писне :P :lol:
   
 10. Stefani999

  Stefani999 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  703
  Допаѓања:
  601
  Фемина,Фемина и само ФЕМИНА :inlove: :* :l: :l:
   
 11. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  573
  Пол:
  Женски
  Фемина :inlove: :inlove:
   
 12. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  Фемина се разбира некогас се уклучувам и на Црнобело ама повеке на ФЕМИНА
   
 13. 4rever.unique

  4rever.unique Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  223
  Фемина само, дρугите ми се понепρегледни и досадни.
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.196
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
 15. JoVaSt

  JoVaSt Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2014
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  225
  Фемина
  Кајгана
  Црнобело
   
 16. Bandit

  Bandit Активен член

  Се зачлени на:
  8 август 2014
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  8
  По датум на пристапување:
  -Бадијала (n/a)
  -Кајгана
  -ЦрноБело
  -WM
  -Фемина
   
 17. minika

  minika Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2014
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  102
  фемина се разбира :inlove:
   
 18. Sweet-Mila

  Sweet-Mila Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
 19. the.one

  the.one Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  794
  Дефинитивно Reddit.
   
  На theowndemon му/ѝ се допаѓа ова.
 20. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1.899
  Допаѓања:
  86.735
  Шест години, речиси секојдневно сум на Идивиди Форум...ми стана ритуал подеднакво важен како и првото кафе. Иако е далеку од она што беше пред неколку години, сеуште се труди да преживее благодарение на оние членови што се преостанати на него и по некој старо-нов член што повремено ќе влета.
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.