Омилени форуми

Дискусија во 'Слободно време' започната од Maeeeee, 5 август 2012.

 1. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.239
  Допаѓања:
  9.664
  Пол:
  Женски
  1.Balkan Kinology
  2.Priroda pasa
  3.Kajgana.
   
 2. ariel333ariel

  ariel333ariel Активен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2015
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  58
  Пол:
  Женски
  единствено на Фемина сум зачленета..:D:D(читам и во други форуми но во овој најчесто)

   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.854
  Допаѓања:
  7.647
  Пол:
  Женски
  Фемина е најубав засекогаш фемина :)
   
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.877
  Допаѓања:
  51.894
  Пол:
  Женски
  Фемина засега, а порано ми беше Гламстик.
   
 5. maca cvet

  maca cvet Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2014
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  453
  Пол:
  Женски
  фемина ми е многу убав и интересен форум порано ми беше кајгана но фемина е многу подобар
   
 6. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.677
  Допаѓања:
  2.921
  Сега за сега Фемина. Затоа што само овде седам. Од Кајгана се откажав заради Админот, се прави некој си бос, распрдени сите членови, форум со негативна енергија.
  Пред овој форум, седев на еден хрватски и српски форум. Српскиот го прогласија за најдобар форум на балканот. Ама сум ги баталил. Не дека се лоши, туку мене ме мрзеше да пишувам.
   
 7. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.092
  Допаѓања:
  161.029
  Пол:
  Женски
  Една и единствена Фемина :) Имам читано други форуми како гостин, но самото тоа што сум член само овде покажува колку успеале да ми привлечат внимание.
  Бај д уеј, стварно не знам што гледате во Кајгана, не знам дали сум единствена ама од тоа што сум читала ми изгледа на каша попара форум, со еден куп тролање, ругање и офтопици... :wasntme:
   
  На CoCoGiiiRL и Aleksandar1212 им се допаѓа ова.
 8. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.227
  Пол:
  Машки
  Сегa сaмo сум нa Феминa, a пoрaнo бев нa Кaјгaнa. Се сoглaсувaм сo @Marick14 и @Someonespecial декa Кaјгaнa е зa никaде фoрум. Некoј дури и дa пoбaрa пoмoш вo врскa сo нештo oдмa сеир му прaвaт и си нaoѓaaт зaбaвa. Сегa веќе не се ни пуштaм нa тoј фoрум, a oвoј ми oдгoвaрa, интересни луѓе имa и сoвет дa ти дaдaт и сè. :)

   
  На Gosh, Marick14, Someonespecial и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.677
  Допаѓања:
  2.921
  Јас кога го сакав да го бришам ми рекоа обрати се кај админот. И јас ќе го избришам таму во скоро време. Ако го избришеш кажи ми и мене како.
   
  На Mr. Right му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.227
  Пол:
  Машки
  Ќе прoбaм денoвиве aкo мoжaм дa гo избришaм, aкo успеaм ќе ти кaжaм.
   
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Sahlene

  Sahlene Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  895
  Допаѓања:
  1.204
  Пол:
  Женски
  Овој Фемина.мк!
   
  На Aleksandar1212 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. girl__20

  girl__20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  162
  Пол:
  Женски
  Само на фемина сум зачленета.
   
 13. SURF

  SURF Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2016
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  1.259
  Пол:
  Машки
  До сега сум член само на 2 форума : Фемина и Hive Workshop (форум за правење компјутерски игри).
   
  На Vitaly му/ѝ се допаѓа ова.
 14. mode-kristina

  mode-kristina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2014
  Пораки:
  895
  Допаѓања:
  2.483
  Пол:
  Женски
  ФЕМИНА дефинитивно. Ги читам и Црнобело и Кајгана,ама не ме привлекуваат . На Црнобело ако имаш некој проблем, има некои што повеќе ќе ти одмогнат отколку што ќе ти помогнат и тоа еден од нив беше администратор. Кајгана има многу вулгарности,а што е најтрагично и админите ги употребуваат кога пишуваат мислења. И да се согласувам со @Marick14 и @Someonespecial за Кајгана.А на сите наши форуми мислам дека важат отприлика истите правила како овде Идивиди сум го разгледала,ама ме мрзи да се зачленам сега. И на ана.рс и на еден хрватски форум сум членка,ама ме мрзи да пишувам,инаку и тие си се одлични форуми. Така што ФЕМИНА.
   
  Последна измена: 19 септември 2016
 15. Sanya20

  Sanya20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2016
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  234
  Пол:
  Женски
  Само фемина.
   
 16. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.654
  Допаѓања:
  5.355
  Сум зaчленетa сaмo oвде и сум зaдoвoлнa нo сaкaм дa се зaчленaм нештo нaдвoр oд Мк нa некoи фoруми шрo се слични кaкo феминa. Се рaзбирa и стрaници кo феминa дa не бидaт зa електрoники или весници, пoлитики туку вaкa сеoпфaтснoст.  Дaли некoј ќе сaкa дa ми предлoжи фoрум нa стрaници кoи се фрaнцуски,шпaнски,турски и aнглиски-aмерикaнски?

  Пoвтoрувaм : Oвaкa кaкo феминчетo нaше штo е oд вaкoв слoбoден кaрaктер и стрaницaтa дa е :)
   
 17. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.654
  Допаѓања:
  5.355
  Кoи се тие фoруми, т.е. хрвaтскиoт?
   
 18. mode-kristina

  mode-kristina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2014
  Пораки:
  895
  Допаѓања:
  2.483
  Пол:
  Женски
  Forum.hr
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.868
  Допаѓања:
  63.427
  Само фемина.
   
 20. Silver.E

  Silver.E Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2013
  Пораки:
  2.226
  Допаѓања:
  5.248
  forum.hr
  Нема што нема на овој форум. Ќе се изненадите колку е богат. Има дури и разни теми за Мк, што кај нас ги нема.
  И општо владее многу култура, почитување на туѓото мислење и на него читаш, пишуваш без нервози.
  Овде на Фемина ако некому не му одговара напишаното може и очи да ти ископа.
   
  На SURF, Acka22, shz и 1 друга личност им се допаѓа ова.