Омилени форуми

Дискусија во 'Слободно време' започната од Maeeeee, 5 август 2012.

 1. Zaljubena26

  Zaljubena26 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2017
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  24.023
  Пол:
  Женски
  Само на Фемина сум регистрирана моментално, други форуми и не читам баш...Пред неколку години омилен ми беше Гламстик, таму бев дел и од модераторскиот тим па си имав доста обврски. :D
   
 2. teteks

  teteks Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2017
  Пораки:
  180
  Допаѓања:
  786
  Овој,спрскиот ana.rs го читам понекогаш,но не сум регистрирана и уште еден странски форум(исто само го читам понекогаш,не сум член).
   
 3. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.353
  Допаѓања:
  6.675
  Пол:
  Женски
  Само на Фемина сум зачленета, некогаш кога гуглам за нешто случајно ако ми испаднат ги отворам да читам ако има нешто корисно.
   
 4. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.083
  Допаѓања:
  7.786
  Пол:
  Женски
  Само фемина, а и други форуми не читам, тука ми е убаво:D
   
 5. Joanna_

  Joanna_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2018
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  535
  Пол:
  Женски
  Само на фемина сум зачленета.
   
 6. TutiFuti

  TutiFuti Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  3.024
  Допаѓања:
  30.780
  Пол:
  Женски
  ФЕМИНА.
   
  На Ava.84 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  12.026
  Допаѓања:
  131.700
  Пол:
  Женски
  Само фемина, најдобар е во Македонија дефинитивно. :)
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  1.946
  Пол:
  Женски
  Само на Фемина сум. Но порано се сеќавам имаше Гламстик ако не се лажам така се викаше. Беше интересен и тој :hai:
   
  На LanaSGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.276
  Допаѓања:
  20.614
  Пол:
  Женски
  Само на Фемина сум регистрирана и активна.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 10. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  8.470
  Ехх друже , јас пораснав со идивиди форумот, следна година славам 15 години како сум член таму :inlove:

  И ден денес знам да се навратам и да пишам нешто , сите спомени ги имам споделено таму и целиот процес како ми се менуваше животот во разни периоди ма буквално до ситници од прв дечко, прв бакнеж, прв ден на факултет , испити, неспиени ноќи, интервју за работа , многу многу тајни ми се споделени само таму.

  Затоа форум број 1 за мене секогаш ќе биде ИДИВИДИ :l:
   
  На Tajnaotrovna и EvAngelos им се допаѓа ова.
 11. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1.899
  Допаѓања:
  86.735
  Сега проверив... 10 години сум таму член.
  И уште сум модератор... (facepalm)
  Иии... ти мора да си била до друго име таму... :^)
   
  На Tajnaotrovna и Herrera им се допаѓа ова.
 12. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  8.470

  Да :emo:

  Битно не сме само јас и ти , бааги не има од идивиди што пишуваме на фемина

  @LaFille,

  @Moira,

  @EvAngelos

  @Dust


  Јас само што почнав да коментирам тука, одма ме примети @Dust :$ . Битно тука ќе се манијачиме :bandit:
   
  На Tajnaotrovna и EvAngelos им се допаѓа ова.
 13. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1.899
  Допаѓања:
  86.735
  и @Ordinary е наша... ;)
  @LaFille е тука? :o
   
  На Tajnaotrovna и Herrera им се допаѓа ова.
 14. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  8.470

  Да ???

  Одлично, ќе ја имам во предвид и неа , се надевам не е Валерија наша , оваа мирна ќе да е
   
  На Tajnaotrovna и ninja35 им се допаѓа ова.
 15. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.375
  Допаѓања:
  9.279
  Пол:
  Машки
  Честито! Јас 12 години сум член таму. Пишував од 2007 до кај 2012 мислам. Многу пријатели запознав таму. Со една пријателка баш пред некое време зборевме како се запознавме, од каде се знаеме, за потоа да ни текне дека од Идивиди ни бил првиот контакт, па фб, па живо, па сме се измешале со пријатели и сл.
  Не ми е јасно како запусти тој форум? Зошто ги снема луѓето? Сега кога навраќам таму (еднаш годишно) ме пука некоја носталгија :( не е тоа тоа, исти се боите, ама не се тука луѓето - а тие го прават форумот жив, тие му даваат боја и шмек.

  Мило ми е што гледам дека има некои тука од Идивиди. Можеби треба еднаш да направиме ретро таму, во договорено време да се распишуваме таму по темите, да ги збуниме администраторите што висат таму како бувови :D
   
  На Tajnaotrovna, piksooki, ninja35 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  8.470

  Олее олее олеее :hug: . Добра ти е идејата , не е лошо да се потсетиме на старите добри времиња :)
   
  На Tajnaotrovna, EvAngelos и ninja35 им се допаѓа ова.
 17. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1.899
  Допаѓања:
  86.735
  Само Valerija таму пишува, сега проверив... :!:
  Уште сум модератор на Секс... :rofl:
  како да беше пред 100 години... (facepalm)
   
  На Tajnaotrovna, Herrera и EvAngelos им се допаѓа ова.
 18. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.105
  Пол:
  Женски
  Омилен форум е оксиморон. Кога ќе се сетам колку време имам потрошено тука, ми се темни, чуда можев да направам дури седев пред компјутер.
   
 19. Ordinary

  Ordinary Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  491
  Допаѓања:
  58.645
  Знаеш дека ме потсети на една заборавена ЕПИЗОДА од животЧЕто ми(facepalm):D
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 20. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1.899
  Допаѓања:
  86.735
  кој ако не јас :emo:
   
  На Tajnaotrovna, piksooki и Ordinary им се допаѓа ова.