Омилени јадења(Рецепти)

Дискусија во 'Канта' започната од Maeeeee, 7 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maeeeee

  Maeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  103
  Феминки ајде да ве видеме... :D Кое ви е омилено јадење и ставете рецепт и ние да пробаме.. :D
  И благо и солено се се прифаќа.. :) Па и ние да разменеме некои знаења и познавања во готвењето.. :D
   
  На 2beautiful му/ѝ се допаѓа ова.
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.