1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилен Пијалок??? И што најчесто јадете за ужинка???

Дискусија во 'Канта' започната од litllemonster, 6 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. litllemonster

  litllemonster Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2011
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  4
  јас најискрено најомилен пијалок ми е водата хахаха :D не пијам алкохол бидејки не го поднесувам само вода а за ужинка најчесто двопек со јогурт ммм :D
   
 2. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Вакви теми има отвараш дупли теми
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.