Омилен аксесоар

Дискусија во 'Мода и стил' започната од jasmin, 11 ноември 2009.

 1. glammur

  glammur Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2010
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  20
  Прееска баш си средував фиоките со накит и најдов многу работи за кои не сум знаела дека ги имам.
  Инаку најомилени ми се алките, прстените, ташните и наочарите.
   
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
 4. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  е ова каивче ми е многу секси за на половинчето...
   

  Прикачени фајлови:

  • image1xxl (8).jpg
   image1xxl (8).jpg
   Големина на фајлот:
   155,3 KB
   Прегледи:
   80
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
   

  Прикачени фајлови:

  • guess-red.jpg
   guess-red.jpg
   Големина на фајлот:
   313,9 KB
   Прегледи:
   75
 6. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  обожавам шалчиња и марами.... :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • image1xxlk.jpg
   image1xxlk.jpg
   Големина на фајлот:
   158,1 KB
   Прегледи:
   73
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  [​IMG]
  ^ и јас исто како Анннни
   
 8. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
   

  Прикачени фајлови:

  • ds.jpg
   ds.jpg
   Големина на фајлот:
   141 KB
   Прегледи:
   62
  • image1xxld.jpg
   image1xxld.jpg
   Големина на фајлот:
   141,6 KB
   Прегледи:
   62
  • image1xxlдс.jpg
   image1xxlдс.jpg
   Големина на фајлот:
   149,9 KB
   Прегледи:
   59
 9. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.191
  Допаѓања:
  1.078
  Марами,шалчиња,часовници,обетки ....
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 10. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
   

  Прикачени фајлови:

  • image1xxlгдф.jpg
   image1xxlгдф.jpg
   Големина на фајлот:
   126,9 KB
   Прегледи:
   50
  • image1xxlда.jpg
   image1xxlда.jpg
   Големина на фајлот:
   150,2 KB
   Прегледи:
   50
  • .jpg
   .jpg
   Големина на фајлот:
   152,2 KB
   Прегледи:
   50
  • image1xxlдфгд.jpg
   image1xxlдфгд.jpg
   Големина на фајлот:
   145,5 KB
   Прегледи:
   50
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
 12. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]<hairband
  [​IMG][​IMG]
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  [​IMG]
  ^ бројаница
   
 14. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
 15. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  [​IMG]
  Сакам ваква алкааа..
  пс: нема тема накит? :^)
   
 16. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.191
  Допаѓања:
  1.078
  Има :)
   
 17. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.031
  Јас го обожавам мојот нов часовник кој го носам постојано, ист е ваков само бел :D
  [​IMG]
   
 18. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  141
  ланци, каиши, алки и ланчиња :D
   
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
 20. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352