1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилен/а актер/ка

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од LadyCroft, 28 февруари 2010.

 1. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  кои ви се омилени актери од филмското платно? по можност со слика пострирајте :mrgreen:
   
 2. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  :D
   

  Прикачени фајлови:

 3. Iki.Olsen

  Iki.Olsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  115
  Лив Тејлор & Јони Деп
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] И кралицата... :arrow: [​IMG]
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  89
   

  Прикачени фајлови:

 6. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  89
  PENELOPE CRUZ ja obozavam ;) i mislam deka ne treba slika posto ja imam na avatar :D
   
 7. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  89
  Melani cim ja sakas mnogu Penelope imam eden film za tebe Head in the clouds ako ne si go gledala uste poveke ke ja zasakas...jas sum zavisna od filmot i porano mi se desavase vo eden den po dvapati da go gledam...nema da zazales ako go gledas :)
   
 8. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.853
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

  • damon.jpeg
   damon.jpeg
   Големина на фајлот:
   3,2 KB
   Прегледи:
   1.658
  • hayek.jpeg
   hayek.jpeg
   Големина на фајлот:
   3,2 KB
   Прегледи:
   1.658
  • ledger.jpeg
   ledger.jpeg
   Големина на фајлот:
   3,5 KB
   Прегледи:
   1.658
  • matthew.jpeg
   matthew.jpeg
   Големина на фајлот:
   3,5 KB
   Прегледи:
   1.658
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 9. MadeinHeaven

  MadeinHeaven Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  300
  Допаѓања:
  70
  Scarlett Johanson & Leonardo Di Caprio ( ushte od 97 ! od titanik go ljubam )
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  89
  :up: Lele go imam gledano filmot bezbroj pati prekrasen e...kolku i da go gledam ne mi stanuva dosaden
   
 11. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.249
  Допаѓања:
  43.457
   

  Прикачени фајлови:

 12. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.249
  Допаѓања:
  43.457
  Плус уште овие :
   

  Прикачени фајлови:

  • cusack3.jpg
   cusack3.jpg
   Големина на фајлот:
   19,7 KB
   Прегледи:
   351
  • keanu_reeves.jpg
   keanu_reeves.jpg
   Големина на фајлот:
   18,3 KB
   Прегледи:
   351
  • edward-furlong.jpg
   edward-furlong.jpg
   Големина на фајлот:
   17,9 KB
   Прегледи:
   351
  На 1209 и MarchelineAmaru им се допаѓа ова.
 13. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
  wow девојки одличен избор :clap: браво!
   
 14. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  94
  [​IMG]
  Scarlet Johanson....
  [​IMG]
  Meryl Streep...
  [​IMG]
  Chad...
  [​IMG]
  Selma Hayek.... i se razbira Johny Deep...
  [​IMG]
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 15. LovelyGirl

  LovelyGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  1.551
  Допаѓања:
  291
  Пол:
  Женски
  Sandra Bullock stvarno mnogu dobra akterka a inaku imam i drugi ama nemam sliki od niv :) a za akteri treba mnogu sliki da prikacam :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 16. LadyCroft

  LadyCroft Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  32
 17. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.753
  Допаѓања:
  8.317
  Пол:
  Женски
  Ashley Judd
  [​IMG]
  http://www.boston.com/ae/celebrity/more_names/blog/ashley.jpg[img]
  [img]http://www.greenorganics.com.au/organic-natural-skin-care-products/wp-content/images/celebrity-pics/ashley-judd2.jpg
  Ја обожавам како актерка,има некоја не знам како да кажам.. внатрешна убавина,шарм,некоја длабочина или некое држење што ја издвојува од сите други.

  [​IMG]

  Кејт ја сакам оти е убава. :)
   
 18. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.148
  Допаѓања:
  199.774
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Clive Owen - ептен си го сакам

  [​IMG]
  Ralph Fiennes - И овој ептен си го сакам

  [​IMG]
  Keanu Reeves

  [​IMG]
  Johnny Depp
   
  На Gordana10 и MarchelineAmaru им се допаѓа ова.
 19. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.148
  Допаѓања:
  199.774
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  А овие двајцава ми се закон!

  Немам омилени актерки, ама Белучи ми се бендисува ептен :D
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 20. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.853
  Пол:
  Женски
  Уф за Клајв Овен.Мажествен ми е некако,не е лигав.А јас вчера сум го заборавила
  Џад лоу