1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилен коктел

Дискусија во 'Канта' започната од cute-32, 16 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cute-32

  cute-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  346
  Кој е вашиот омилен коктел?
   
 2. nadya99

  nadya99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  13
  Neznam :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.