Омилен лик од книга

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од Magnolija, 31 јануари 2010.

 1. Ина_Сина

  Ина_Сина Активен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2018
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Можеби моето прашајње не баш се поклопува со темата но ми треба одговор
  Дали во некоја книга сте сретнале лик со име Мартина?
  Сакам да купам книга за подарок на другарка и сакам да го има нејзиното име во книгата.
  Ако знаете би ми било мило да споделите информации со мене!
  Благодарам од напред!