1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилен сјај/кармин за усни

Дискусија во 'Канта' започната од Elence93, 15 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  5.617
  Допаѓања:
  4.960
  Пол:
  Женски
  Мислам дека нема ваква тема, доколку има кажете да бришам. Која е ваша омилена марка и боја, каде можат да се купат и слично. Ваши искуства, добри и лоши... :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.