1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилен филм

Дискусија во 'Канта' започната од April87, 30 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. April87

  April87 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  551
  Допаѓања:
  447
  Пол:
  Женски
  Мислам дека нема друга ваква тема. Тука можете да ги напишете вашите омилени филмови.
  Еве некои од моите:
  -Dumb and dumber :D
  -A cinderella story :l:
  -Most wanted :punch:
  -Chaos :punch:
  -Liar liar :D
  Смајлињата кажуваат кој филм каков е :) Ако ми текни некој друг ќе пишам.
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.345
 3. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Темата ќе биде заклучена поради тоа што е дупла.

  [mod-dupla:worried:nmvogw7][/mod-dupla:worried:nmvogw7]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.