1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилен филм..

Дискусија во 'Канта' започната од GeekPrettyGirl, 29 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. GeekPrettyGirl

  GeekPrettyGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво.Како сте,сакав само да ве прашам,Кој ви е омилен филм.Мене ми се допаѓаат
  многу но овој.. http://www.youtube.com/watch?v=5jaI1XOB-bs
  Го гледав вчера и многу ми се бендиса.Замотан е мноогу :?: :?: :) но добар е да се изгледа

  [mod-dupla:1nouh98m][/mod-dupla:1nouh98m]
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.989
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.