1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Оне блокирана картичка

Дискусија во 'Канта' започната од TeaB, 2 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TeaB

  TeaB Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  1.868
  Допаѓања:
  543
  Луѓе ај ве молам кажете ми дали може и ако може како да одблокирам картичка на оне ама пукот не го знам... :^)
  Фала многу
   
 2. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.719
  Иди си во Оне продажен салон, ќе ти ја средат картичката таму. И не отварај понатаму нови теми за едно прашање само, имаш тема kafe-muabeti/sakam-da-prasam-t1298/8100.html и таму прашај си што те интересира.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.