1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Онлајн супермаркети

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од black-angel, 24 март 2021.

?

Кој онлајн маркет го користите ?

 1. Е-Тинекс

 2. Пакет.мк

 3. Рамстор до дома

 4. Рептил

 5. Веро

 6. Гранап

 7. Маркет.мк

Дозволен е избор на повеќе опции
Можеш да ги видиш резултатите само откако ќе гласаш.
 1. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.626
  Допаѓања:
  4.429
  Пол:
  Женски
  Со оглед на пандемијата , се разви потребата од онлајн пазарење. Кој маркет го користите ? Предност и мани ?Кој го препорачувате , од кој сте задоволни/ незадоволни ?
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.