1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Опаѓање и мрсна коса ПРОБЛЕМ!

Дискусија во 'Канта' започната од Unknown6666, 7 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Unknown6666

  Unknown6666 Активен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите:)... Косата ми е светло плава,и ми е со средна густина.Ми се мрси на 2 денааа. =.= Не ми паѓа многу,само сезонски,на пр. есента многу ми паѓаше,сега нормално,ке се фатам за коса по 1-2 влакна а може да се случи и да не ми падне.НО проблемот е со мрснотијатааааа...доле не ми е толку,но горе на врвовите ми е многу.....Можете ли да ми кажете шампон или некој препарат за згуснување на коса,или некој што ке ми стои косата подолго време сува...Благодарам однапред:)
   
 2. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.