1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Операција дијамант (Сител)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од LUCERKA, 12 ноември 2016.

 1. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  5.355
  Пол:
  Женски
  Na tv Sitel denes vo 17 casot pocna nova makedonska serija.Prvata epizoda i ne mi ostavi taka nekoj vpecatok,pa da vidime ponatamu.Sto mislite vie?
  http://sitel.com.mk/operacija-dijamant
   
 2. Elen4e89

  Elen4e89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  388
  Пол:
  Женски
  Преспав е сто пати подобро од ова срање што почна да се емитува на Сител.
   
  На tace73, Victorian и LUCERKA им се допаѓа ова.
 3. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  5.355
  Пол:
  Женски
  Nejkev odma da plukam ama vistina be....ke snimat ednash vo 100god neshto i ke bidi totalem promashaj.
   
  На Victorian и Elen4e89 им се допаѓа ова.
 4. Elen4e89

  Elen4e89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  388
  Пол:
  Женски
  Турските серии се Холивуд за нашиве... Дно дна за жал... Креативност да се немало ама ич.
   
  На cresa-jagoda, wanderlust, Barbie20 и 5 други им се допаѓа ова.
 5. Nellie

  Nellie Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2015
  Пораки:
  347
  Допаѓања:
  1.045
  Пол:
  Женски
  Кога ја даваат новава серија?
   
 6. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  5.355
  Пол:
  Женски
  Denes vo 17 na Sitel
   
  На Nellie му/ѝ се допаѓа ова.
 7. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  9.296
  Пол:
  Женски
  Многу лоша глума, многу лоша идеја. Толку :envy:
   
  На cresa-jagoda, Florenсе, Victorian и 2 други им се допаѓа ова.
 8. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.555
  Допаѓања:
  78.264
  Пол:
  Машки
  Едно не ми е јасно,која будала трошел камера и светло за ова ср*ње да го снимаат?

  По мизерно и ужасно немам гледано никогаш во животот.
   
  На cresa-jagoda, Melodie, Victorian и 3 други им се допаѓа ова.
 9. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  5.355
  Пол:
  Женски
  Ej pazi....scena vo kladilnica,a vnatre samo tie dvajca(glumcite).Ke zaginam be......i najako so Meksilanecot viva meksiko samo shto veli....bruki..podobro e koga nema mak serija odoshto vakvaa
   
  На Elen4e89 и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 10. LanaSGirl

  LanaSGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2016
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  1.080
  Пол:
  Женски
  Само ќе речам -> Без Врска :puke:
   
 11. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.639
  Допаѓања:
  14.597
  Пол:
  Женски
  Искрено без врска, ептен за никаде е серијава,
  Единствена наша серија која ми се допаднала и би ја гледала пак е Погрешно време.
   
  На cresa-jagoda, Sari4kaaaa, Elen4e89 и 2 други им се допаѓа ова.
 12. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.902
  Пол:
  Женски
  Македонче не е Македонче ако напраи циркус, и серијава не е ништо поарна, освен криминал, насилство и курвање друго ништо нема.
  Катастрофа.
   
  На Veki4kaa му/ѝ се допаѓа ова.
 13. InWonderland

  InWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2016
  Пораки:
  284
  Допаѓања:
  418
  Пол:
  Женски
  Поглупав филм немам видено, ни убо снимано, ни глумците знаат да глумат, денеска прв пат го здогледав(facepalm)
  Ама добро се потрудиле, барем нешто.
   
  На LUCERKA му/ѝ се допаѓа ова.
 14. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  5.355
  Пол:
  Женски
  Tuf denes nemozev da ja gledam sega se iznervirav,kojznaj shto sum propustila:)
   
 15. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  4.012
  Допаѓања:
  42.296
  Пол:
  Женски
  Не сум ја сеуште гледала нашава серија :D
  Али по коментариве се двоумам дали да видам макар една епизода или воопшто да не гледам :^)
   
 16. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  5.022
  Допаѓања:
  59.565
  Скептична бев уште од старт, ама си реков ај да не плукам одма и да изгледам една епизода.
  Сега си го сакам изгубеното време назад! :D

  Не не` бива и тоа е...
   
 17. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  5.355
  Пол:
  Женски
  Ako imash vreme za gubenje mozesh da ja gledash.:);)
   
 18. mode-kristina

  mode-kristina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2014
  Пораки:
  1.101
  Допаѓања:
  3.804
  Пол:
  Женски
  Имав гледано 2-3 епизоди од „Преспав“ и можам да кажам дека е Холивуд во споредба со оваа. Во темата за неа,коментирав за што некако на тоа што го напишав таму ме асоцираше името,ама после си видов нешто и го сменив мислењето за „Преспав“. Оваа не сум ја ни гледала,ниту пак имам намера.
   
 19. alena19

  alena19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2016
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  325
  Пол:
  Женски
  Операција на мозокот за режисерот и продуцентот на филмот ...
   
  На mode-kristina му/ѝ се допаѓа ова.