1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Опис на себеси

Дискусија во 'Канта' започната од mar.i, 27 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mar.i

  mar.i Активен член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2013
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  1
  Незнам дали е отворена темава или не но сепак сакам да ве прашам односно сакам да се опишете себеси и според мојот опис што мислите за мене :)
  Епа вака.. имам 16 год. и сум висока околу 1.56. Имам права темно кафена коса подолга од рамениците. Имам кафеани(малце има и зеленко) очи имам голема уста(не многу може да се каже и средна). Имам мали гради :(


  btw: Нова сум ;)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.959
  Допаѓања:
  55.026
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.