Опишетесе себеси како личност

Дискусија во 'Канта' започната од elisabeta, 6 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.522
  Незнам дали има ваква тема :?: ,ако има слободно бришетеја, доколку нема повелете :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.