1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Опишете го членот...

Дискусија во 'Канта' започната од Lella, 22 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.929
  Допаѓања:
  26.813
  Пол:
  Женски
  Значи ваква е играта.. Јас сега ќе кажам еден член, вие треба да го опишете, ваква е, онаква е, ме смее, премногу е во форумски игри.. ова она.. Се надевам дека ме разбравте и дека нема да ја помешате темава во со што би и кажале на форум..... НАД ВАС!! Значи овде давате друг член, не вие! Единствено може да бидете опишани тука, ако некој ве спомне. Почнувам

  Опишете ја Дала и кажете др. член за членклата под вас да го опише и да постави друг и така натака.. :)

  Поздрав, пашајте ако нешто не ви е јасно!! ;)
   
 2. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
  Дала-прекрасно девојче,многу убаово,многу,паметно,м ногу добро.Се најнајнајнајнај добро за неа,супер си е! :* :* :*
  :lol: :lol: :lol: :lol: шала
  очила?
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.036
  Допаѓања:
  55.823
  Пол:
  Женски
  Има веќе слични игри, карактерот на форумџиката, што знаеш за форумџиката, кој член е таков и таков...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.