1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Опишете се :)

Дискусија во 'Канта' започната од anichka94, 19 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.041
  Не налетав на ваква тема..
  ако има слободно заклучетеа :$
  Опишетесе каков карактер сте како вие се гледате самите себеси !?
  се сметате за, добри, лоши ,лицимерни, итри ,себични ,емоционално чуствителни,издржливи, амбициозни...
   
 2. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.662
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.