Опишете си го денот со смајлиња

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Speechless, 18 мај 2010.

 1. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.284
  Допаѓања:
  1.809
  Пол:
  Женски
  Епа , од мој пост од како се чуствувате денес , ми дојде до идеа за оваа тема :) Значи опишувате како ви поминал цел ден , ама само со емоции :)
  Да почнам:

  :yawn: :talk: :( :sweat: :worried:
   
 2. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.372
  Пол:
  Женски
  :@ :sweat: :( ;( ;( ;(
  лош ден, тоа ти е, сега ќе си продолжам ;( ;( ;(
   
  На IamSexyAndIKnowIt му/ѝ се допаѓа ова.
 3. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.301
 4. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.145
  Пол:
  Женски
 5. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  257
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.735
 7. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.948
 8. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.341
  Пол:
  Женски
 9. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.965
 10. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  10.649
  Допаѓања:
  15.552
  Пол:
  Женски
  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
   
  На Lella, bluegirl7 и lovergirl19 им се допаѓа ова.
 11. katka-slatka

  katka-slatka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  296
  Допаѓања:
  43
 12. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  655
  Допаѓања:
  103
  :@ :D :D ^_^ ^_^ ^_^ :inlove: :inlove: :yawn:
  од сабајле до сега се опишав ;)
   
 13. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.350
  Sekoja chest speachless :D bravo za ideava

  :sweat: :^) 8) :tmi: :tmi: :tmi: :@ :@
  ova beshe mojot den :)
   
 14. Oluska

  Oluska Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  22
 15. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  28
  :yawn: :coffee: :skype: ^_^ :inlove: |( :fubar: ]:) :mp: :l: taka pomina ovoj den so sitni mali nervozi;ki....saltki maki !!
   
 16. Lil-bitch

  Lil-bitch Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 мај 2010
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  21
 17. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.350
 18. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  77
 19. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.075
  Допаѓања:
  4.805
 20. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.874