Опишете си го денот со смајлиња

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Speechless, 18 мај 2010.

 1. Emma2

  Emma2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2018
  Пораки:
  2.248
  Допаѓања:
  5.575
  Пол:
  Женски
 2. Sanii4

  Sanii4 Активен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
 3. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.376
  Допаѓања:
  36.590
  Пол:
  Женски
 4. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.686
  Допаѓања:
  10.410
  Пол:
  Женски
 5. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.376
  Допаѓања:
  36.590
  Пол:
  Женски
  :music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music:
  :coffee:(heidy)(heidy)(heidy)(heidy)(heidy)(heidy):mp::mp::mp::mp::mp::call::call::talk::talk::talk::coffee::hug::ninja:
   
  На Animali му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Oxymoron

  Oxymoron Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  11.023
  |-):o:(waiting):mp::talk::coffee::pizza:(hollest):coffee:(hollest):cash::pizza:(wfh) и сега пак |-)
   
  На Animali му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ygritte

  Ygritte Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2015
  Пораки:
  1.127
  Допаѓања:
  16.368
  Пол:
  Женски
 8. Biny

  Biny Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  186
  Пол:
  Машки
 9. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.376
  Допаѓања:
  36.590
  Пол:
  Женски
  :music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::music::coffee:(heidy)(heidy)(heidy)(heidy)(heidy)(heidy)(heidy)(heidy):mp::mp::mp::mp::mp::mp::mp::call::call::call::talk::talk::talk::ninja::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Animali и Ygritte им се допаѓа ова.
 10. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.376
  Допаѓања:
  36.590
  Пол:
  Женски
 11. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.376
  Допаѓања:
  36.590
  Пол:
  Женски
 12. Masnicka.5

  Masnicka.5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  272
  Допаѓања:
  659
  Пол:
  Женски
  ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍☕☕❤‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍❤
   
 13. ray-man

  ray-man Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2012
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  384
  Пол:
  Машки
  :puke::puke::puke::puke:(n):drunk::swear:
   
  На fiery lion му/ѝ се допаѓа ова.
 14. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.376
  Допаѓања:
  36.590
  Пол:
  Женски
 15. Winnie Pooh

  Winnie Pooh Активен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2018
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
 16. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.265
  Допаѓања:
  52.464
 17. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.376
  Допаѓања:
  36.590
  Пол:
  Женски
 18. TutiFuti

  TutiFuti Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  2.984
  Допаѓања:
  28.445
  Пол:
  Женски
 19. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.376
  Допаѓања:
  36.590
  Пол:
  Женски
 20. Fillia

  Fillia Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2015
  Пораки:
  341
  Допаѓања:
  1.292
  Пол:
  Женски