Опишете си го денот со смајлиња

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Speechless, 18 мај 2010.

 1. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.271
  Допаѓања:
  20.568
  Пол:
  Женски
  :coffee::makeup:(heidy)(hollest):mp::mp::mp:(wfh):call::call::call::talk::talk::talk::):):)(heidy):D:mp::mp::mp::call::talk::coffee:(wfh):mp::music::):yawn::)
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Angelopus и 4 други им се допаѓа ова.
 2. Angelopus

  Angelopus Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2019
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  109
  Пол:
  Машки
 3. your-girl.-.friend

  your-girl.-.friend Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  1.134
  Пол:
  Женски
 4. Love 83

  Love 83 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2019
  Пораки:
  1.011
  Допаѓања:
  22.231
  Пол:
  Женски
 5. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  9.700
  Пол:
  Женски
 6. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  16.294
  Допаѓања:
  100.294
  Пол:
  Женски
 7. Ladyyyy567*

  Ladyyyy567* Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2018
  Пораки:
  412
  Допаѓања:
  1.352
  Пол:
  Женски
 8. Brinetka

  Brinetka Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2018
  Пораки:
  430
  Допаѓања:
  4.209
  Пол:
  Женски
 9. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  9.700
  Пол:
  Женски
 10. Kate Rina 93

  Kate Rina 93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2018
  Пораки:
  841
  Допаѓања:
  17.092
  Пол:
  Женски
  |-)(waiting)(waiting):mp::o::handshake::whew::o::cash::bug::l::inlove:|-)
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 11. cvekence123

  cvekence123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2018
  Пораки:
  359
  Допаѓања:
  2.040
  Пол:
  Женски
 12. ivanchos

  ivanchos Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2015
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  12.568
  Пол:
  Женски
 13. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.376
  Допаѓања:
  36.596
  Пол:
  Женски
  (hollest)(zilmer):music::music::music::music::music::music::music::mp::mp::call::call::call::call::call::coffee:8):rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На fina erika му/ѝ се допаѓа ова.
 14. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  9.700
  Пол:
  Женски
 15. Belabelinakinder

  Belabelinakinder Популарен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2016
  Пораки:
  1.808
  Допаѓања:
  23.583
  Пол:
  Женски
  (hollest):@;(
   
  На fina erika му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.455
  Допаѓања:
  20.745
  Пол:
  Женски
 17. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  53.707
  Пол:
  Женски
  (waiting):D:inlove::@:envy:(lalala)(lalala):mp::e::mp::inlove::l:
   
  На Herrera и piksooki им се допаѓа ова.
 18. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  9.700
  Пол:
  Женски
  :):muscle::):e:(waiting)...
   
  На fina erika му/ѝ се допаѓа ова.
 19. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  9.700
  Пол:
  Женски
  +:mp::bandit::makeup::$:P:hug::hug::inlove::l::D|-)
   
  На fina erika и invisible23 им се допаѓа ова.
 20. Marijana93

  Marijana93 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  3.807