Опишете си го денот со смајлиња

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Speechless, 18 мај 2010.

 1. candy.cane

  candy.cane Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2017
  Пораки:
  1.170
  Допаѓања:
  6.043
  Пол:
  Женски
  :yawn:|-):yawn::coffee::smoke::mp::mp::smoke::mp:(waiting)
   
  На Daddy му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  53.635
  Пол:
  Женски
  (waiting):|:e::mp::envy::@:@:|:|
   
  На Роберт 7 и Herrera им се допаѓа ова.
 3. Daddy

  Daddy Активен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2019
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Машки
 4. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.554
  Допаѓања:
  140.602
  :sun: :) :angel: :music: :coffee: :smoke: (hollest)(wfh) :D :talk:....
  :e::mp: :l: :inlove: :* :inlove: :makeup: :emo: ....(hollest) (wfh) :talk: :e: :l: :coffee:(hollest):emo: :makeup: :rofl: :cash: :music: :f: :f: :f: :emo:
   
  На Роберт 7 и Milobebence им се допаѓа ова.
 5. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  1.103
  Допаѓања:
  44.222
  Пол:
  Женски
  :mp::wasntme: :yawn: :coffee: :pizza: (hollest)(wfh):swear: :talk: :rofl: 8) |( :inlove: :cash:
   
  На Роберт 7 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.106
  Допаѓања:
  33.940
  Пол:
  Женски
 7. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  444
  Допаѓања:
  295
  Пол:
  Женски
 8. Iam.gjubre

  Iam.gjubre Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
 9. Crna Dama

  Crna Dama Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  1.610
  Допаѓања:
  19.197
  Пол:
  Женски
 10. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.106
  Допаѓања:
  33.940
  Пол:
  Женски
 11. Роберт 7

  Роберт 7 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  9.461
  Пол:
  Машки
 12. irrelevant

  irrelevant Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  645
  Допаѓања:
  7.236
  [​IMG] [​IMG] :coffee: [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] :mp: :emo: :headbang: :swear:(wtf) (hollest)
   
  На Роберт 7 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.507
  Допаѓања:
  43.496
  :l::inlove::sun::coffee::pizza::dance::$
   
  На Роберт 7 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Brinetka

  Brinetka Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2018
  Пораки:
  421
  Допаѓања:
  4.099
  Пол:
  Женски
 15. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.106
  Допаѓања:
  33.940
  Пол:
  Женски
 16. Slatkish255

  Slatkish255 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2016
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  611
  Пол:
  Женски
 17. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.636
  Допаѓања:
  4.623
  Пол:
  Женски
 18. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.397
  Допаѓања:
  9.023
  Пол:
  Женски
 19. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  1.103
  Допаѓања:
  44.222
  Пол:
  Женски
 20. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  5.535
  Допаѓања:
  73.801
  Пол:
  Женски