Опишете си го денот со смајлиња

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Speechless, 18 мај 2010.

 1. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  1.071
  Пол:
  Женски
 2. girl2

  girl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  133
  Пол:
  Женски
 3. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  1.071
  Пол:
  Женски
  :rain::rain:|-)|-)
   
  На Nightwish11 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.106
  Допаѓања:
  33.940
  Пол:
  Женски
 5. Ladyy*

  Ladyy* Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2020
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  671
  Пол:
  Женски
 6. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.362
  Допаѓања:
  8.764
  Пол:
  Женски
 7. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  1.071
  Пол:
  Женски
 8. Superlejdi27

  Superlejdi27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2020
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  958
  Пол:
  Женски
 9. LucyLu

  LucyLu Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2019
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  :rain::bandit::yawn::smoke:
   
  На Cherry blossom89 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  1.071
  Пол:
  Женски
  Сестро ако може само без цигариве, иначе готова си :punch::punch::rofl:
  :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
   
 11. LucyLu

  LucyLu Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2019
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  Нигде без ниииив :rofl::rofl::rofl:
  :inlove::l:
   
 12. Nightwish11

  Nightwish11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2020
  Пораки:
  244
  Допаѓања:
  1.051
  Пол:
  Женски
 13. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  1.071
  Пол:
  Женски
  Ај ај за брзо ќе ги оставиш, сакала или не, вети :P:P:l:
   
 14. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  1.071
  Пол:
  Женски
 15. thequeen95

  thequeen95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2016
  Пораки:
  1.110
  Допаѓања:
  4.260
  Пол:
  Женски
 16. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.006
  Допаѓања:
  3.761
  Пол:
  Женски
 17. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.233
  Допаѓања:
  17.950
  Пол:
  Женски
  Ми беше ваков:
  :yawn: :coffee: :dance: , :smoke: :rock: :dance: :party: :D :beer: :beer: :smoke: :beer: :smoke:, :coffee:, :drunk: :beer: :smoke: :rock: :rofl: 8-|
   
 18. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.106
  Допаѓања:
  33.940
  Пол:
  Женски