1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Опишете ја 2020 со една реченица

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од DenicijaNaPetre, 22 декември 2020.

 1. DenicijaNaPetre

  DenicijaNaPetre Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2020
  Пораки:
  160
  Допаѓања:
  519
  Крај на уште едно поглавје.
  Клучни зборови: корона, маска, карантин, изолација, дома, дома, дома :)

  Сумирајте во една реченица како истата ја доживеавте/што ви остави најголем впечаток. ❤
   
 2. Bezimenka90

  Bezimenka90 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  2.079
  Допаѓања:
  12.642
  Пол:
  Женски
  А може да ја сумираме во една слика? :D

  20201221_184439.jpg
   
  На P.S.love, Harper, buba4e89 и 13 други им се допаѓа ова.
 3. poi

  poi Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2019
  Пораки:
  781
  Допаѓања:
  1.463
  Пол:
  Женски
  Неопислива болка.
   
  На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.
 4. GirlRose

  GirlRose Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  22.570
  Може со еден збор?
  Катастрофа.
   
  На Dashing:), Brinetka, Nigredo Odor и 9 други им се допаѓа ова.
 5. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  9.622
  Допаѓања:
  152.214
  Пол:
  Женски
  Ужас!!!!!
  Никогаш да не се повтори!!!!
   
  На zhap4e, senjorita-v, poppie и 2 други им се допаѓа ова.
 6. злоба

  злоба Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2020
  Пораки:
  776
  Допаѓања:
  2.758
  Пол:
  Женски
 7. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.763
  Допаѓања:
  14.252
  Пол:
  Женски
  Мрш!
   
  На Jana06, GrimTheReaper, Rubiii и 3 други им се допаѓа ова.
 8. Осе

  Осе Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2020
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  6.380
  Пол:
  Женски
  Позитивен тест за бременост... Страв и најголема среќа.
   
  На P.S.love, zhap4e, Brinetka и 13 други им се допаѓа ова.
 9. dayla

  dayla Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2017
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  5.552
  Пол:
  Женски
  Moжеше комотно и да не се случи.
   
  На Brinetka, Осе, темјанушка и 5 други им се допаѓа ова.
 10. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  5.398
  Допаѓања:
  61.131
  За жал, не можам да ја сумирам во реченица, се надевам немате против и јас да пробам со слика.

  [​IMG]
   
  На P.S.love, zhap4e, Mr.Lover и 33 други им се допаѓа ова.
 11. Regina.Phalange

  Regina.Phalange Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  310
  Допаѓања:
  1.283
  Пол:
  Женски
  И покрај се, една од најсреќните години:party:
   
  На P.S.love, sierra, cresa-jagoda и 13 други им се допаѓа ова.
 12. Snowflake97

  Snowflake97 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  2.128
  Допаѓања:
  8.683
  Пол:
  Женски
  Можеби не беше совршена година, но е година што ми го смени животот скроз и во оваа година станав мајка, го добив најубавото дете. Па поради тоа сите црнила што поминаа и се случија годинава не се толку големи и битни колку оваа убавина и среќа.
   
  На P.S.love, Mr.Mary, faye и 17 други им се допаѓа ова.
 13. simonka93

  simonka93 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  3.151
  Допаѓања:
  71.853
  Емоционален, ментален, стресен ролеркостер.
  Година без радост, се плашиш да бидеш среќен, оти лошото ѕирка од зад врата.
  Битно живи сме.
   
  На zhap4e, Brinetka, Seli20 и 9 други им се допаѓа ова.
 14. Роберт 7

  Роберт 7 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  11.286
  Пол:
  Машки
  Требаше да уложам парите во увоз на маски, средства за дезинфекција, точаци, а не јас, Идиот
  А да, и оваа година нема да ја додадам како година плус на моето конто на години, јер исто ко да не се десила беше од почеток до крај
   
  Последна измена: 23 декември 2020
  На poppie, GrimTheReaper, edna_malecka и 3 други им се допаѓа ова.
 15. Kimberly11

  Kimberly11 Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  6.129
  Допаѓања:
  23.697
  Пол:
  Женски
  Цела година се осеќам некако напнато. Безвезе.
   
  На Seli20, poppie и edna_malecka им се допаѓа ова.
 16. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  17.382
  Допаѓања:
  164.756
  Пол:
  Женски
  Годинава вака:
  upload_2020-12-23_14-29-14.png
   
  На Lollipop_123, Seli20, senjorita-v и 5 други им се допаѓа ова.
 17. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  33.573
  Допаѓања:
  265.584
  Уште едно премрежје во низата...
   
  На poppie му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Ahoy

  Ahoy Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2020
  Пораки:
  8.479
  Допаѓања:
  33.909
  Пол:
  Машки
  Ролеркостер на секое поле.
  Коктел од чувства.

  Боранија.
   
  На P.S.love, Seli20, senjorita-v и 10 други им се допаѓа ова.
 19. An-na

  An-na Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  5.484
  Допаѓања:
  29.919
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На faye, Harper, poppie и 10 други им се допаѓа ова.
 20. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  4.914
  Допаѓања:
  46.899
  Пол:
  Женски
  Сра*е.
   
  На senjorita-v, prominent, poppie и 3 други им се допаѓа ова.