babylove овошни кашички

Опишете ја 2020 со една реченица

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од DenicijaNaPetre, 22 декември 2020.

 1. DenicijaNaPetre

  DenicijaNaPetre Активен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2020
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  339
  Крај на уште едно поглавје.
  Клучни зборови: корона, маска, карантин, изолација, дома, дома, дома :)

  Сумирајте во една реченица како истата ја доживеавте/што ви остави најголем впечаток. ❤
   
 2. Bezimenka90

  Bezimenka90 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  1.149
  Допаѓања:
  7.029
  Пол:
  Женски
  А може да ја сумираме во една слика? :D

  20201221_184439.jpg
   
  На P.S.love, Harper, buba4e89 и 13 други им се допаѓа ова.
 3. poi

  poi Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2019
  Пораки:
  529
  Допаѓања:
  1.037
  Пол:
  Женски
  Неопислива болка.
   
  На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.
 4. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  2.895
  Допаѓања:
  15.201
  Може со еден збор?
  Катастрофа.
   
  На Dashing:), Brinetka, Nigredo Odor и 9 други им се допаѓа ова.
 5. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  6.187
  Допаѓања:
  129.541
  Пол:
  Женски
  Ужас!!!!!
  Никогаш да не се повтори!!!!
   
  На zhap4e, senjorita-v, poppie и 2 други им се допаѓа ова.
 6. злоба

  злоба Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2020
  Пораки:
  499
  Допаѓања:
  2.038
  Пол:
  Женски
 7. edna_malecka

  edna_malecka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  1.876
  Допаѓања:
  6.277
  Пол:
  Женски
  Мрш!
   
  На Jana06, GrimTheReaper, Rubiii и 3 други им се допаѓа ова.
 8. Осе

  Осе Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2020
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  3.161
  Пол:
  Женски
  Позитивен тест за бременост... Страв и најголема среќа.
   
  На P.S.love, zhap4e, Brinetka и 13 други им се допаѓа ова.
 9. dayla

  dayla Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2017
  Пораки:
  457
  Допаѓања:
  5.514
  Пол:
  Женски
  Moжеше комотно и да не се случи.
   
  На Brinetka, Осе, темјанушка и 5 други им се допаѓа ова.
 10. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  3.175
  Допаѓања:
  57.175
  За жал, не можам да ја сумирам во реченица, се надевам немате против и јас да пробам со слика.

  [​IMG]
   
  На P.S.love, zhap4e, Mr.Lover и 33 други им се допаѓа ова.
 11. Regina.Phalange

  Regina.Phalange Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  1.023
  Пол:
  Женски
  И покрај се, една од најсреќните години:party:
   
  На P.S.love, sierra, cresa-jagoda и 13 други им се допаѓа ова.
 12. Snowflake97

  Snowflake97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  1.177
  Допаѓања:
  4.682
  Пол:
  Женски
  Можеби не беше совршена година, но е година што ми го смени животот скроз и во оваа година станав мајка, го добив најубавото дете. Па поради тоа сите црнила што поминаа и се случија годинава не се толку големи и битни колку оваа убавина и среќа.
   
  На P.S.love, Mr.Mary, faye и 17 други им се допаѓа ова.
 13. simonka93

  simonka93 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  2.453
  Допаѓања:
  68.724
  Емоционален, ментален, стресен ролеркостер.
  Година без радост, се плашиш да бидеш среќен, оти лошото ѕирка од зад врата.
  Битно живи сме.
   
  На zhap4e, Brinetka, Seli20 и 9 други им се допаѓа ова.
 14. Роберт 7

  Роберт 7 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  10.998
  Пол:
  Машки
  Требаше да уложам парите во увоз на маски, средства за дезинфекција, точаци, а не јас, Идиот
  А да, и оваа година нема да ја додадам како година плус на моето конто на години, јер исто ко да не се десила беше од почеток до крај
   
  Последна измена: 23 декември 2020
  На poppie, GrimTheReaper, edna_malecka и 3 други им се допаѓа ова.
 15. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  4.459
  Допаѓања:
  19.299
  Пол:
  Женски
  Цела година се осеќам некако напнато. Безвезе.
   
  На Seli20, poppie и edna_malecka им се допаѓа ова.
 16. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  12.217
  Допаѓања:
  132.898
  Пол:
  Женски
  Годинава вака:
  upload_2020-12-23_14-29-14.png
   
  На Lollipop_123, Seli20, senjorita-v и 5 други им се допаѓа ова.
 17. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.856
  Допаѓања:
  164.763
  Уште едно премрежје во низата...
   
  На poppie му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Ahoy

  Ahoy Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2020
  Пораки:
  4.228
  Допаѓања:
  16.136
  Пол:
  Машки
  Ролеркостер на секое поле.
  Коктел од чувства.

  Боранија.
   
  На P.S.love, Seli20, senjorita-v и 10 други им се допаѓа ова.
 19. An-na

  An-na Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  4.433
  Допаѓања:
  26.077
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На faye, Harper, poppie и 10 други им се допаѓа ова.
 20. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.307
  Допаѓања:
  39.221
  Пол:
  Женски
  Сра*е.
   
  На senjorita-v, prominent, poppie и 3 други им се допаѓа ова.