1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Општи прашања за религијата

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 5 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
  Сигурно многумина од вас имаат многу прашања во врска со религијата за кои нема соодветни теми. Епа еве тема каде можеме да поставуваме прашања и да даваме одговори.

  Мене ме интересира, која е разликата помеѓу жолтите и белите свеќи?
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.