1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Општи прашања

Дискусија во 'Канта' започната од Pink.Barbie, 23 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pink.Barbie

  Pink.Barbie Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2014
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  23
  Не најдов ваква тема, па решив јас да отворам. Доколку имате некое прашање за било што, прашајте овде, а некој што знае може да ви помогне. ;)

  (Ако има ваква тема, слободно избришете ја)
   
 2. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  390
 3. Zeynep

  Zeynep Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2015
  Пораки:
  784
  Допаѓања:
  1.101
  Пол:
  Женски
  Decki,ova leto sto pomina premnogu bev na tocka chat se zapoznav so edna devojka mnogu mi bese mila se znaese za mene i jas za nea a ne razmenivme fb ni broj nisto ednostavno site problemi si gi kazuvavme i od koga pocna skoloto ne se oklucuvav pocesto i sega ne mi dava da se logiram mi pisa error...Znae li nekoj so e rabotata sto da napravam ako znaete sto kako ke vi bidam blagodarna.
   
 4. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.158
  Допаѓања:
  922
  Пол:
  Женски
  Јас видов сега за вебсајтот точка,видов дека има за чет,се обидов да се логирам,и на мене исто ми дава ерор,не можам да се логирам,не знам што е работата.Ти имаше ли профил таму,како анонимен форум ли беше тоа?
   
 5. Zeynep

  Zeynep Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2015
  Пораки:
  784
  Допаѓања:
  1.101
  Пол:
  Женски
  Ti blagodaram sto mi odgovori.Toa bese cat,mozese sekoj da se vkluci imas postojan nik,mozes da pisuvas so koj sakas.Megutoa sega ne znam sto da pravam poso ima nesto so i na tebe ne ti otvara a mnogu mi e zal za drugarkata sto se zapoznavme izgubivme kontakt nema sansa da ja najdam :(
   
 6. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.158
  Допаѓања:
  922
  Пол:
  Женски
  Па,не се секирај,штом било и таму како и овде анонимно најверојатно не сакала ни да ти го открива идентитетот,па затоа не ти дала ниту фејсбук адреса,ниту број на мобилен.Сега имаш и тука профил,има и тука чат,можеш и тука да најдеш нови другарки.
   
 7. Zeynep

  Zeynep Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2015
  Пораки:
  784
  Допаѓања:
  1.101
  Пол:
  Женски
  Za drugarki lesno e ke najdam ama znaes sekoj den i sekoja nok letoto si pisevme 4 meseci sekoj den ne preskoknavme bese kako sestra so ja nemam ako ja nemam zapoznaeno :) Ama kako i da e
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.