1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Орален секс

Дискусија во 'Канта' започната од maki555, 16 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maki555

  maki555 Активен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Орален секс ? Нормално ли е да имаш орален секс или не ? Според мене тоа е нешто најгадно ... :puke: иако сеуште не сум имала нормален секс а не пак анален или орален, мислам дека орален секс е нешто многу гадно ... Јас кога би имала орален секс би се чувствувала како искористена, како нешто најгадно што може да ми се случи :^)
   
 2. DeMelo

  DeMelo Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  1.405
  На maki555 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. maki555

  maki555 Активен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
 4. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.314
  Пол:
  Женски
  Абе седни учи не туку пампори, орален анален ваков онаков, рано ти е уште за било каков секс.
  И не отварај дупли теми
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.