Орален секс

Дискусија во 'Секс' започната од newring86, 22 ноември 2009.

?

Дали уживате за време на орален секс?

 1. Да, и кога пружам и кога добивам

  1.820 глас(а)
  67,4%
 2. Да, но само кога добивам

  336 глас(а)
  12,4%
 3. Да, но само кога пружам

  205 глас(а)
  7,6%
 4. Не, не сакам орален секс

  341 глас(а)
  12,6%
 1. Miki_mat3

  Miki_mat3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2017
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  56
  Пол:
  Машки
  Obozavam koga i pruzam oralno i nejzinata reakcija na teloto glasot :D strasta ..
   
  На Cup.cake, Brinetka, Ostaveniot и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Ostaveniot

  Ostaveniot Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2018
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  1.894
  Пол:
  Машки
  Најубо нешто. Сакам и двете. Повеќе сакам да давам. Да ја гледам како ужива, превртува со очи, и бара уште
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. M&L89

  M&L89 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2019
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Машки
  Орален секс мераци, кога ќе го лапне цел и задржи, така да и свршиш.

  Кога и пружам јас неможе да издржи бара одма да и го ставам...
   
  На Cup.cake, tigrica92 и Ostaveniot им се допаѓа ова.
 4. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.444
  Допаѓања:
  180.882
  Пол:
  Женски
  Може и не и се допаѓа па сака да те прекине :lol:
   
  На VoodooGirl, Srckata28, cresa-jagoda и 14 други им се допаѓа ова.
 5. Dirizabl

  Dirizabl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2017
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  nemoze da se izjasni sirotata ;)
   
  На Ostaveniot и Marko@boy им се допаѓа ова.
 6. Marko@boy

  Marko@boy Активен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2019
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  12
  сиротиот сака да каже дека мнг го бива за орален
   
  На piksooki и Ostaveniot им се допаѓа ова.
 7. Daddy

  Daddy Активен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2019
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Машки
  Се знае, прво ти го лапка па после тоа ти идеш доле кај неа малце да ја излудиш, да ти ги зарие прстите во косата и да те влече накај себе додека и шеташ со јазичето околу пи.ето ммм и да запреш кога ке ти го навлажни јазичето мх мх
   
  На Matotheja му/ѝ се допаѓа ова.
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.902
  Оти да запреш?
  Терај... нека сврши.
  Или не знаеш како?
   
  На piksooki и Daddy им се допаѓа ова.
 9. Daddy

  Daddy Активен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2019
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Машки
  Епа тоа зборам, запирам кога ке ми сврши на јазикот, кога ке ме повлече накај неа и кога ке ме стисне со нозете околу глава
   
  На Matotheja му/ѝ се допаѓа ова.
 10. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.902
  Ако те стисне со нозете и повлече накај нејзе, не значи дека свршила...
   
 11. Daddy

  Daddy Активен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2019
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Машки
  Осеќам на јазикот кога ќе сврши :lol:
   
  На Matotheja му/ѝ се допаѓа ова.
 12. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.902
  ку*ац осеќаш.
  Не мојш да осетиш на јазикот.
   
  На ane.bella и piksooki им се допаѓа ова.
 13. Daddy

  Daddy Активен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2019
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Машки
  Се осеќаат пи*кините сокови кога свршува, плус и пи*ето пулсира само не искусен нема да сети дека свршила..
   
 14. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.902
  не спиј на то уво... заради тебе... мене исто ми се фаќа
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 15. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.902
  не ми одговарај во пораки.. тука пишувај
   
 16. Daddy

  Daddy Активен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2019
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Машки
  Епа сигурно нема да глуми дека свршува..
   
 17. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.902
  :lol: некои глумат
   
  На Lostinparadise и ane.bella им се допаѓа ова.
 18. Daddy

  Daddy Активен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2019
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Машки
  Зарем не се сеќава кога свршува? И тече од пи*ето, се сеќава на јазик .. во уста..
   
 19. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.902
  можи да се влажни, ама да не сврши.
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Daddy

  Daddy Активен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2019
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Машки
  Да да знам дека глумат, ама тоа може да изглуми во текот на сек*от ама кога ја лижам нема глумење, има влечење за чаршав само;):D