Орален секс

Дискусија во 'Секс' започната од newring86, 22 ноември 2009.

?

Дали уживате за време на орален секс?

 1. Да, и кога пружам и кога добивам

  1.724 глас(а)
  67,2%
 2. Да, но само кога добивам

  321 глас(а)
  12,5%
 3. Да, но само кога пружам

  197 глас(а)
  7,7%
 4. Не, не сакам орален секс

  325 глас(а)
  12,7%
 1. Miki_mat3

  Miki_mat3 Активен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2017
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  50
  Пол:
  Машки
  Obozavam koga i pruzam oralno i nejzinata reakcija na teloto glasot :D strasta ..
   
  На Brinetka, Ostaveniot и piksooki им се допаѓа ова.
 2. Ostaveniot

  Ostaveniot Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2018
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  516
  Пол:
  Машки
  Најубо нешто. Сакам и двете. Повеќе сакам да давам. Да ја гледам како ужива, превртува со очи, и бара уште
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. M&L89

  M&L89 Активен член

  Се зачлени на:
  Недела
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Машки
  Орален секс мераци, кога ќе го лапне цел и задржи, така да и свршиш.

  Кога и пружам јас неможе да издржи бара одма да и го ставам...
   
  На tigrica92 и Ostaveniot им се допаѓа ова.
 4. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.351
  Допаѓања:
  153.851
  Пол:
  Женски
  Може и не и се допаѓа па сака да те прекине :lol:
   
  На T.e.d.d.y, ane.bella, KateKane и 5 други им се допаѓа ова.
 5. Dirizabl

  Dirizabl Активен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2017
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Машки
  nemoze da se izjasni sirotata ;)
   
  На Ostaveniot и Marko@boy им се допаѓа ова.
 6. Marko@boy

  Marko@boy Активен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  5
  сиротиот сака да каже дека мнг го бива за орален
   
  На Ostaveniot му/ѝ се допаѓа ова.