Орален секс

Дискусија во 'Секс' започната од newring86, 22 ноември 2009.

?

Дали уживате за време на орален секс?

 1. Да, и кога пружам и кога добивам

  1.828 глас(а)
  67,3%
 2. Да, но само кога добивам

  338 глас(а)
  12,4%
 3. Да, но само кога пружам

  206 глас(а)
  7,6%
 4. Не, не сакам орален секс

  343 глас(а)
  12,6%
 1. me again

  me again Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  253
  Пол:
  Машки
  Zeden sum...strastno bi ja zabovolil oralno.:P(hollest)
   
  На Cup.cake, didisi, Desi1991k и 2 други им се допаѓа ова.
 2. rromanticen

  rromanticen Нов член

  Се зачлени на:
  13 август 2019
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  mnogu uzivam,samo mojava ne e mnogu po oralen
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Vlaad

  Vlaad Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2019
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Машки
  Poveke sakam da i pruzam oralen, da gledam kako uziva, da ja gledam zadovolna i da gori od ubavina
   
  На Lidi.15, makedon81, didisi и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Lidi.15

  Lidi.15 Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2019
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  Ne bi ni pocnala seks bez oralen...pa toa.ja zagreva situacijata...ali sekoj razlicno.
  Za mene toa.e Vrvot ;)
   
  На PericaD, Cup.cake, Discret_M и 6 други им се допаѓа ова.
 5. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  9.697
  Пол:
  Женски
  И тоа беше крајот на форумската идила.Моментот кога таа го напиша тоа во една од темите натера многу форумџии да се запрашаат:
  Зошто да не и пишам?
   
  На emiliana, Alisa22, SummerGirl и 10 други им се допаѓа ова.
 6. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  1.787
  Пол:
  Машки
  Орален ти на него или тој на тебе? :?:
   
 7. Dirizabl

  Dirizabl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2017
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  Go zapali forumov ;)
   
 8. Dirizabl

  Dirizabl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2017
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  69 ;)
   
  На Cup.cake, Bogdanaboki и Компир Манџа им се допаѓа ова.
 9. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  9.697
  Пол:
  Женски
  Ти благодарам
   
  На Alisa22 и rromanticen им се допаѓа ова.
 10. candy.cane

  candy.cane Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2017
  Пораки:
  1.336
  Допаѓања:
  6.914
  Пол:
  Женски
  Страв ми е да пишувам по темиве за мене само ради таквите примитивци што рипаат одма по пораки..
   
  На MarianaBT, Kimberly11, SummerGirl и 2 други им се допаѓа ова.
 11. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  1.787
  Пол:
  Машки
  И мене ми е страв иако сум машко. :worried:
  Има многу манијачки.
   
  На Cup.cake, Stark, jasbi и 2 други им се допаѓа ова.
 12. Dirizabl

  Dirizabl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2017
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  mene nemie strav. teshku neka mi se iznaripaat :)
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  1.787
  Пол:
  Машки
  Не знам за тебе, јас за мене си зборам.
   
 14. Discret_M

  Discret_M Нов член

  Се зачлени на:
  16 декември 2019
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Машки
  Повеќе сакам да лижам..Со искусна партнерка,што знае да ужива,и сака да биде задоволена до небо..оралниот секс ноже да биде врвот на задоволството:мириси,вкусови,допири,влажност...се во едно:)
   
  На Andry10, Cup.cake, didisi и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. Dirizabl

  Dirizabl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2017
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  pa i jas za zebe velam, sepak e ubavo koga se ima razlicni stavovi odnosno stravovi
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Garfild338

  Garfild338 Нов член

  Се зачлени на:
  23 декември 2019
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  Uzivam vo oralniot sex koga gledam deka i taa e strasna ..potoa se znaee taa uziva
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.943
  Допаѓања:
  45.380
  Страшна?
   
  На ane.bella и Garfild338 им се допаѓа ова.
 18. makedon81

  makedon81 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2019
  Пораки:
  290
  Допаѓања:
  429
  Пол:
  Машки
  Страсна ( од СТРАСТ)
  ;)
   
  На piksooki и Garfild338 им се допаѓа ова.
 19. filipfico

  filipfico Активен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2019
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  i jas bi sakal obostrano sepak startot e biten :)))
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 20. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  583
  Допаѓања:
  9.523
  Мене моментално ми се пуши :(
   
  На Desi1991k, piksooki, TeonaZ и 1 друга личност им се допаѓа ова.