Орален секс

Дискусија во 'Секс' започната од newring86, 22 ноември 2009.

?

Дали уживате за време на орален секс?

 1. Да, и кога пружам и кога добивам

  1.791 глас(а)
  67,5%
 2. Да, но само кога добивам

  331 глас(а)
  12,5%
 3. Да, но само кога пружам

  200 глас(а)
  7,5%
 4. Не, не сакам орален секс

  333 глас(а)
  12,5%
 1. DiCaprio

  DiCaprio Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2019
  Пораки:
  300
  Допаѓања:
  1.094
  Пол:
  Машки
  Ајде бе не зезај, сеа у 1 на полноќ?
   
  На Desi1991k, smb asr, SummerGirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. candy.cane

  candy.cane Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2017
  Пораки:
  885
  Допаѓања:
  4.606
  Пол:
  Женски
  Потребата не бира време и место!
   
  На King4ee, Garfild338, piksooki и 2 други им се допаѓа ова.
 3. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  1.624
  Допаѓања:
  3.222
  Пол:
  Женски
  Оралнио секс кога добивам ми е убаво првите 2 минути после ми е досадно исто и ко пружам и толку највеке трае 2 минутии ништо не гледам посебно и убаво во тоа
   
  На LoneWolfGuy, Кавалер, Garfild338 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. diskretennadaren

  diskretennadaren Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  SAKAM DA LIZAM DA JA ZADOVOLAM ZENSKATA SO LIZENJE DA JA GLEDAM KAKO UZIVA
   
  На didisi и Garfild338 им се допаѓа ова.
 5. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  832
  Допаѓања:
  1.453
  Пол:
  Машки
  Позади МТВ има еден куп незадоволени.
   
 6. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.093
  Допаѓања:
  7.593
  Пол:
  Женски
  Па со ова автоматски му помагаме на @petelko. Еве решение за тебе.
   
  На MarioCasas и Sejfullai им се допаѓа ова.
 7. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  832
  Допаѓања:
  1.453
  Пол:
  Машки
  Од кај толку незадоволени/напалени маженца се појавија овде? :|
   
  На Nightwish11 и piksooki им се допаѓа ова.
 8. Petrova Ceca

  Petrova Ceca Активен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2020
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  33
  Пол:
  Женски
  Ja uzivam poise vo oralniot seks, nego li vo standard seksot.. maz mi e prav zver u krevet samo da mi se doblizi se palam.. odma koga ke mu ja osetam toplinata, zdivot, koga ke me gusne se palam.. plus bremena sum hormonski izglea se pobrkav maz mi pocna da se plasi hahaha me prasuva nimfomanka da ne si?? Samo da lezi do mene ja svrsuam a ne pa da me dopre.. ve molam za sovet!!
   
  На Norich29 и Linaathequeen им се допаѓа ова.
 9. DiCaprio

  DiCaprio Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2019
  Пораки:
  300
  Допаѓања:
  1.094
  Пол:
  Машки
  Да пружиш или да ти пружи орален? :D
   
  На Petrova Ceca и Linaathequeen им се допаѓа ова.
 10. Linaathequeen

  Linaathequeen Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2019
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Женски
  Normalno cim e bremena sigurno i dvete i luduvaat hormonite
   
  На didisi и Petrova Ceca им се допаѓа ова.
 11. Petrova Ceca

  Petrova Ceca Активен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2020
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  33
  Пол:
  Женски
  More zeni seedno
   
 12. Petrova Ceca

  Petrova Ceca Активен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2020
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  33
  Пол:
  Женски
  Maz mi uplav dobi sirot on Hahaha
   
  На didisi и Linaathequeen им се допаѓа ова.
 13. Linaathequeen

  Linaathequeen Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2019
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Женски
  Hahhaah e so da prai ne mu e verno i na nego hah luduvaat hormonite
   
 14. King4ee

  King4ee Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2020
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Машки
  69 најубаво за да нема незадоволни јас многу е сакам :P обожавам орален секс добар е за загревање:nod:
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 15. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.818
  Допаѓања:
  114.826
  Ич неќам 69.
  Да не знаеш дали да мислиш на твојата или на неговиот :drunk:
   
  На Summer16, Petrova Ceca, sierra и 2 други им се допаѓа ова.
 16. King4ee

  King4ee Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2020
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Машки
  Хм мене ми е убаво а и мене партнерката истото ми го има речено дека не сака 69 ми вика бирај или ти или јас ;) баш ме интересира и друго женско мислење...
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.086
  Допаѓања:
  122.481
  Пол:
  Женски
  Па и јас мислам дека 69 е преценета поза. Не е лошо, ама не можеш да се фокусираш на две работи истовремено. Ем да уживаш ем да направиш да ужива...тешко е. Наизменично може :D
   
  На H.VAGA, victoria, sunrise_123 и 11 други им се допаѓа ова.
 18. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  832
  Допаѓања:
  1.453
  Пол:
  Машки
  Јас прво ја задоволувам неа, па после ако има сила, она мене. :lol:

  Ако не, шуќур. 8)
   
  На cresa-jagoda и didisi им се допаѓа ова.
 19. DiCaprio

  DiCaprio Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2019
  Пораки:
  300
  Допаѓања:
  1.094
  Пол:
  Машки
  E ова е мажиште бе. Прво мисли на својата понежна половина. Затоа имаше еден маџун и таков ќе си земиш ;)
   
  На An43, SummerGirl, tatjanasakalieva и 4 други им се допаѓа ова.
 20. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  1.817
  Пол:
  Женски
  Таа објасна за мажите, ајде некој маж нека објасни за жените :lol:
   
  На M&L89, didisi и Hristov им се допаѓа ова.