Орален секс

Дискусија во 'Секс' започната од newring86, 22 ноември 2009.

?

Дали уживате за време на орален секс?

 1. Да, и кога пружам и кога добивам

  1.791 глас(а)
  67,4%
 2. Да, но само кога добивам

  331 глас(а)
  12,5%
 3. Да, но само кога пружам

  200 глас(а)
  7,5%
 4. Не, не сакам орален секс

  334 глас(а)
  12,6%
 1. smb asr

  smb asr Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  583
  Допаѓања:
  9.508
  Леле сигурно нема да потрошам 7минути на оваа глупача, господе боже ми доаѓа да се пукам у глава од вакви женски. Со едно отварање уста разбрав колку малку искуство има(facepalm)
   
  На SummerGirl, lovestoneddd и didisi им се допаѓа ова.
 2. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  1.818
  Пол:
  Женски
  Чудно маживе читам се палат на ова што го кажува.
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. smb asr

  smb asr Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  583
  Допаѓања:
  9.508
  Па веројатно дека на јебозовен начин го кажува, само што ова нејзиното не е некое квалитетно фелацио. Мислиш за правосмукалка кажува.
   
  На didisi и Ciel им се допаѓа ова.
 4. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  39.117
  Пол:
  Машки
  Маца Дискреција влогерка станала, сексуалните искуства си ги кажува а(facepalm)
   
  На smb asr му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Marija.27

  Marija.27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2014
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  46
  Пол:
  Женски
  Obozavam masko da zadovolam orlano noze da mu se presecat
   
  На (Lord), Nenadskopje, hunter26 и 8 други им се допаѓа ова.
 6. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  865
  Допаѓања:
  1.528
  Пол:
  Машки
  Јас не се палам.
  Секој различен е.
   
  На Marija.27 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Cupcake74

  Cupcake74 Нов член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2020
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Decki a ako doziveete orgazam a ne ste imale vaginalen seks dali toa znaci deka si ja izgubila nevinosta????
   
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.382
  Допаѓања:
  21.655
  Пол:
  Женски
  Не. Никако. :D
   
  На Cupcake74, DiCaprio и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 9. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.109
  Допаѓања:
  7.664
  Пол:
  Женски
  Да, сега си виновна.
   
  На Emy867, Cupcake74, Bozica1980 и 2 други им се допаѓа ова.
 10. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  540
  Допаѓања:
  8.330
  Пол:
  Женски
  Да, било каков сексуален однос ти ја одзема невиноста. Честитки, welcome to the club.
  Веќе не си невина, оу неее.
   
  На (Lord), Cupcake74, didisi и 2 други им се допаѓа ова.
 11. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  1.645
  Допаѓања:
  3.282
  Пол:
  Женски
  Па ние шо се криеме тука по форумо и шо пишуваме сексуални искуства, типката има муда и пари заработува од прегледите
   
  На LoneWolfGuy и Spiceyourlife им се допаѓа ова.
 12. smb asr

  smb asr Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  583
  Допаѓања:
  9.508
  Па убаво што има муда, ама лошо што нема вокабулар и искуство. Мислиш устата и е правосмукалка. И сигурно не секоја сака да ја кажува интимноста јавно.
   
  На DiCaprio и SummerGirl им се допаѓа ова.
 13. M&L89

  M&L89 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2019
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Машки
  Не е чудно, вистина е.
   
 14. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.877
  Допаѓања:
  116.570
  Не!
  Ако не сакаш, не мораш никому да пружаш орален!

  Тоа најбитно.
  Иначе, цел муабет и' е глупа ко кур!
  Уште горда е бе на муабетов :drunk:
   
  На Emy867 и lovestoneddd им се допаѓа ова.
 15. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  865
  Допаѓања:
  1.528
  Пол:
  Машки
  Дали смеам да пружам орален сега заради коронавирусот?
   
 16. Stojanka1858

  Stojanka1858 Нов член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2020
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Од како се појави вирусот во Македонија 2 пати имав орален однос така да ако има хигиена вирус нема да има
   
  На Компир Манџа му/ѝ се допаѓа ова.
 17. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.169
  Допаѓања:
  31.079
  Пол:
  Женски
  Каква глуперда.
   
  На Emy867, Linaathequeen, WildMk и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  865
  Допаѓања:
  1.528
  Пол:
  Машки
  Хигиената е на највисоко ниво. :nod:
   
  На Stojanka1858 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. M&L89

  M&L89 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2019
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Машки
  Ако едниот има закачено нешто џабе хигиена.
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.896
  Допаѓања:
  44.795
  Компир, лижи ама не голтај :D