Оргазам во сон ...Wet Dreams...

Дискусија во 'Секс' започната од justME, 19 февруари 2010.

 1. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  674
  Допаѓања:
  852
  i mene mi se ima deseno nekolku pati :) PREUBAVOOOOOO E!!!! :lol:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  383
  Допаѓања:
  212
  i mene isto mi se slucuva od vreme na vreme :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.623
  Допаѓања:
  133.036
  Пол:
  Женски
  Па искрено, мене не ми се случило, барем досега, иако ми се случило да се возбудам, да се напалам од некој влажен сон што сум го имала :) но не е невообичаено, така да девојки, без гајле ;) (ова за тие што се прашуваат дали е нормално или не)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.918
  Допаѓања:
  47.594
  Пол:
  Женски
  Е со ова можам да се сложам :D Мене ми е исто чувството како на јаве да свршувам. Ептен е реално ;)
   
  На Lolo5 и s.a.-95 им се допаѓа ова.
 5. pinklady

  pinklady Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2010
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  22
  Kako i da e preubavo e :up: :) :))) samo sto kratko trae a posle odma se budish i svakash deka toa bilo samo vo son :( :P
   
  На Lolo5 и cipi-ripina им се допаѓа ова.
 6. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  674
  Допаѓања:
  852
  pa i ne trae kratko.....ja se sekavam ednas u son bev miljon pati blisku do sv*****nje i nikako da se dovrsam i bese tolku...realno....i ubavo....i napnato....uf...kakov son :) mene mi e mnogu ubav filingot posle takov son :D steta sto ne se desava cesto :D :up:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. yummy

  yummy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  48
  И мене ми се има десено еднаш. Иначе тоа е начин на организмот како да се *испразни*, без разлика дали сте сексуално активни или неактивни, ама најчесто се случува на оние *неактивните*. За машките тоа е сосема нормална работа, најчесто првиот оргазам и го доживуваат во сон, па дури не се ни свесни за тоа, така исто е и со нас.
  Иако сонуваш и немаш никаква физичка стимулација, ти сепак доживуваш оргазам и тој е релен! Исто како што чувствуваш страв, или се смееш и зборуваш во сон, исто така и навистина свр***ш...
  секако чувството е магично.. :$
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. seksi

  seksi Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  108
  Taka razbrav sto e orgazam, toa bese vo sredno, mislam.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.659
  Допаѓања:
  7.617
  Да, ми се има случено неколку пати, но досега не сум била сексуално активна, нз ни како е можно тоа. Имам многу еротски сонови.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. seksi

  seksi Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  108
  Ni jas ne bev togas :)))
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  95
  Па баш сонот ти покажува дека си попалена и дека треба да имаш секс ;)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. seksi

  seksi Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  108
  Abe ajde :D. Prvo devojceto ima 16 godini, jas mislam deka e rano, a i sekako nema da se strca sega da se *** samo zaradi toa sto sonuvala :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  95
  Па што има врска колку години има видиш дека самиот организам и покажува дека има потреба од секс ;) .Ти кога пиеш вода ,кога организмот ти покажува дека му треба така ;) .Јас не кажав да се стрча туку кажав што и треба за да не сонува такви сонови
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.761
  :!: Значи ако јас сонувам континуирано дека те мавам со бокс (само пример), за да престанам да сонувам такви соништа треба стварно да дојдам таму и да те мавнам со бокс?
  Дај молим те... :x
   
  На Lolo5, anabel-a и Dulceee им се допаѓа ова.
 15. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  72
  Хахаха Hipica ме насмеа :lol:
  А во врска со темава... мене често ми се случува да сонувам како водам љубов кога подолго време немам односи (најчесто кога сме скарани со моето Бубу :lol: ), но секогаш во моментот пред да свршам, јас се будам :D и ова страшно многу ме нервира :devil: Позз :f:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  206
  Да, и јас имам доживеано оргазам во сон.Два пати имам сонувано како имам секс со дечко што ми е бил мувач и онака од што било многу убаво во сонот, се разбудив целата напалена и онака како релаксирана.Се чувствував супер :$ :D :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  5.047
  Пол:
  Женски
  само еднаш ...убаво беше :D
   
  На Zamrzivac и Lolo5 им се допаѓа ова.
 18. smartass

  smartass Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  7
  И јас исто :D Битно многу е убаво и интересно :D Ми паѓа смешно секојпат кога ке се разбудам од таков сон
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  208
  Пол:
  Женски
  завчера чинам ми се деси тоа беше мноогуу убаво :D :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
  Леле ама ми е криво...имам сонувано два три пати и таман секунда пред да свршам се будам и ништо од свршувањето :D
   
  На Lolo5 и tarzan им се допаѓа ова.