Оргазам во сон ...Wet Dreams...

Дискусија во 'Секс' започната од justME, 19 февруари 2010.

 1. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  prvite pati ne svrsvav vo sonot, tuku ko ke stanev ja pustav rakata nadolu i ... :lol: a sega svrsvam vo sonot i preubo e, se sonvam so deckoto ili so nekoj drug, ama to ne e vazno son si e son . . . :D
   
  На veren, Lolo5 и tarzan им се допаѓа ова.
 2. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.380
  Пол:
  Женски
  Ми се случило неколку пати за сонувам такви работи, ама одма се будам. После таков сон се чувствувам како најголемиот грешник на светов :D :$
  Си викам: Аман, зарем ни на сон не седиш мирна, дај прибери се. :lol:
   
  На Stefanmfo, veren и Lolo5 им се допаѓа ова.
 3. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  118
  хаха ич не се сеќавам, нема ноќ да помине а јас да не сонувам :devil: многу се нервирам од тие сонови веќе :@ како ѓавол сум :devil:
   
  На Stefanmfo и Lolo5 им се допаѓа ова.
 4. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  388
  Мене ми се нема случено оргазам во сон,но на деко ми му се случило.Ми има кажувано за тоа дека убаво му било,но целиот се направил лом. :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.889
  Пол:
  Женски
  Ми се има случено, али најбедно ми е шо се будам во моментот кога почнувам да свршувам. |(
   
  На Stefanmfo, veren и Lolo5 им се допаѓа ова.
 6. skopjanka0923

  skopjanka0923 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  5
  хахах да да имам сонувано. Среќа па,со личности кои во живо ги посакувам :) Прекрасни соништа. Сум ги имала околу 5-6 досега,од кои на 3 кога се разбудив бев влажна доле. Баш е јако да сонуваш такви соништа одвреме-навреме :)
   
  На Lolo5 и tarzan им се допаѓа ова.
 7. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.889
  Пол:
  Женски
  Како ви е интересно бе со дечко да се сонувате?
  Па со него би можеле во секој момент во живо :lol:
  Нееее, најинтересно е кога сонувам како имам секс со некој на кој само можам да си плакнам очиња. :lol:
  Во сонот се изгледа реално нели, и чувства и се. Кога ќе се разбудам се осеќам како стварно да се случоло тоа. Ах.. море ги обожавам таквите сонови.Те молам вечер дај ми таков сон? :angel:
  Одам да си легнам, мх мх... :rofl: Знам и на кого да мислам. 8)
   
  На veren, Lolo5, draganaxx0 и 2 други им се допаѓа ова.
 8. bonbonka17

  bonbonka17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  7


  Pa dobro de, so ima veze toa so decko ili so nekoj dr?
  Ako osekas golema strast kon decko ti normalno deka i toa moze da se desi.. a ako ne- ne..  Btw mene mi se ima 2- 3 pati deseno.. i preubavo e..
  Samo ne sum sig dali sum svrsila ili samo vlaznenje bilo :))
  Sakam pak.. :P :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.953
  Допаѓања:
  1.736
  тоа што го сакаме а го немаме се врежува на некој начин во потсвеста и е дел од нашите сништа :$
  психологија... :*
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. firequeenn

  firequeenn Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.170
  Допаѓања:
  1.817
  имам сонувано и навистина е возбудливо , го чуствував тоа ..
  еднаш се сонував со еден школски и тоа на клупа хаха :D луди соништа имам .. :D али што беше добар сонот ,беше :)
   
  На veren и Lolo5 им се допаѓа ова.
 11. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  144
  Ха ха ха и мене ми се има тоа случено многу јако исто е скрос како да имаш секс вистински исто е чуството жими се
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. ivanagoki

  ivanagoki Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  10
  да ми се случува само секогаш на најубавото таман пред да свршам се будам
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.236
  Допаѓања:
  1.310
  Ми се има случено неколку пати и секогаш се расонувам.
  Најинтересно е што во моментот кога ми се десил оргазмот ,сум сонувала нешто еротско. Дали оргазмот е пшричина за сонот или обратно - не знам ,знам дека е многу секси доживување.
   
  На veren и Lolo5 им се допаѓа ова.
 14. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  222
  Никогаш ми се нема случено |(
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. MissConsY

  MissConsY Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  6
  Мене ми се има случувано и тоа повеке пати, :nod: баш она чувството кога леташ, мммм, едина мана е што се будам многу брзо.. :@
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. MoreNa-22

  MoreNa-22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  386
  Допаѓања:
  73
  еее мене ми се има случено повеќе пати чувството е прекрасно сакам почесто такви сончиња :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.704
  Ми се има случено нешто слично.
  Во моментот кога почнувам да свршувам се будам, ама чувството е многу јако. :)
   
  На veren и Lolo5 им се допаѓа ова.
 18. lolooo

  lolooo Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  10
  mene mi se ima sluceno mn pati i e prekrasno custvoto koga ke se razbudam go baram deckomi nekade dali e domene za da dovrsime :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.303
  Допаѓања:
  3.055
  Пол:
  Женски
  Делумно бидејќи кога доаѓа најубавото ја се будам распалена до немајкаде |(
   
  На veren и Lolo5 им се допаѓа ова.
 20. lolooo

  lolooo Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  10
  isto i jas :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.