Оргазам во сон ...Wet Dreams...

Дискусија во 'Секс' започната од justME, 19 февруари 2010.

 1. Denna

  Denna Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  180
  Допаѓања:
  87
  прејако чувство!!! :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.859
  Ве замолувам да не пишувате кратки мислења од типот на `Не сум доживеала`, `исто и јас`, `се согласувам` и.т.н.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lina92

  Lina92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2011
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  30
  даааа ми се има слуцувано повеке пати и чуството е премногу убаво
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Alek13

  Alek13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  11
  нормално е тоа на секој да му се има слуцено.Најчесто тоа се случува кај тинејчерите кога почнуваат да им работат хормоните.Така да и мене ми се има случено тоа али бев малечка тогас и од тогаш научив што е уствари оргазам најс вилинг
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Marge

  Marge Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  200
  Ми се случува само кога немам секс подолго време,на пример синока ми се случи...и чувството е фантастично-посебно кога сонуваш дека водиш љубов со некој што ти е забранет!
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Seznajka2

  Seznajka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  590
  Допаѓања:
  118
  Имам сонувано и свршено во сон некулкупати, но секогаш е или дечко ми или сопругот(едно исто е :D :D )
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Antonija123

  Antonija123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  71
  Чудно е ова, доживуваш оргазам без никакви допири без стимулација без ништо, само 2-3 пати ми се случило, штета што не е почесто
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.704
  Да, имам доживеано вакво нешто повеќе пати, и беше феноменално. :$ :devil:
  Чувството е неописливо убаво, дури и откако ќе се разбудам ми трае тоа чувство.
  Ептен е јако. :)
   
  На veren му/ѝ се допаѓа ова.
 9. simonice

  simonice Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2012
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  97
  Мислам и мене дека ми се има случено |-) |-) |-)
  не е лошоооооо :x :x :x
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.695
  Допаѓања:
  4.974
  Пол:
  Женски
  Јас сум сонувала како имам секс на сон, но никогаш не сум стасала до оргазам и свршување. |( А баш би сакала да доживеам оргазам на сон. По искуствава ваши и по статистикава на мојава фантазија 100% е јако :D :$
   
  На veren и Lolo5 им се допаѓа ова.
 11. Diamondkiss

  Diamondkiss Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2011
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  37
  Дааааааааа мн мн мн мн мн патиии ми се десилоо и многу е јако. Убаво е исто колку и во живо. И сум читала дека ако сонуваш оргазам , дека не ти се допаѓа моменталната состојба во која се наоѓаш. Тоа ама сварно е преубаво.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.123
  Допаѓања:
  38.281
  :rofl: :rofl: :rofl: Mене ми се има десено неколку пати, :D . Jас само знам дека во воздух летнав,те крева да рипнеш од кревет :D и се разбудив после него, дали во сонот замислено свршуваш, или реално доле го осеќаш,јас не знам, зашто спиев додека траеше тој оргазам :D
  инаку ете, ретко ми се случило се на се 3-4 пати :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. tarzan

  tarzan Нов член

  Се зачлени на:
  30 јули 2010
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  12
  Nekolku pati mi se ima deseno da svrsam vo son
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. dinodino

  dinodino Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  na site im se slucuva , na maskite poveke
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  12.778
  Допаѓања:
  66.842
  Пол:
  Женски
  не,не ми се случило вакво нешто :lol:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Stariot

  Stariot Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2012
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  104
  Пол:
  Машки
  па полуцијата е доста честа кај машките, вообичаено е доста почеста во пубертот, но ја има и во подоцнежното доба, најчесто се врзува со нередовниот секс, но понекогаш зависи и од либидото и до личноста, ми се има случувано, но одамна било :tmi:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.154
  Допаѓања:
  5.701
  Пол:
  Женски
  Ми се има случено, и тоа со дечко што не ми е познат, не го знам, некој измислен, немам поим кој беше. :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.809
  Допаѓања:
  7.007
  ми се случува почесто..
  најубави се тие сонови дефинитивно како да се гледам на видео лента како изгледам во кревет
  да се надевам на такво сонче и вечерва :P
   
  На veren и Lolo5 им се допаѓа ова.
 19. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.341
  Пол:
  Женски
  Ми се има случено повеќе пати, :!: ама не како сонувам дека го доживувам, туку го чувствувам полубудна како го доживувам(значи ми се случува додека спијам без мастурбирање) и кога ќе го доживеам се подразбудувам и после тоа пак презаспивам, значи буквално во сон од спиење од чиста мира.
  Дали дека не сум била сексуално активна досега организмов ме алармира дека е време да бидам или дека се приближува времето за да бидам или само си претпоставувам дека е тоа не знам или нема врска ова што го зборувам, но мора да има некоја причина за доживување што се крие која би сакала да ја знам, во секој случај убаво искуство. :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. mili4ka123

  mili4ka123 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  1.101
  Допаѓања:
  2.329
  Пол:
  Женски
  Ми се нема случено, а баш би сакала да видам како е. :wasntme:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.