Оргазам во сон ...Wet Dreams...

Дискусија во 'Секс' започната од justME, 19 февруари 2010.

 1. Ane10

  Ane10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2012
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  139
  Jas ne vo sonot tuku sonuvav kako imav mnogu ubav seks fantasticen i koga se razbudiv vo toj moment svrsiv :)
   
  На veren и Lolo5 им се допаѓа ова.
 2. Kaley

  Kaley Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  2.864
  Пол:
  Женски
  И мене ми се случило повеќе пати, ептен е реално. Убаво е и интересно :D :D :D
   
  На veren и Lolo5 им се допаѓа ова.
 3. jacqueline.s

  jacqueline.s Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2.531
  Допаѓања:
  11.050
  Пол:
  Женски
  И мене ми се има случено. Леле ама е реално и убавоооооооо!!! :D
   
  На veren и Lolo5 им се допаѓа ова.
 4. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.608
  Допаѓања:
  72.917
  Пол:
  Женски
  и мене ми се има десено неколку пати (поготово сега кога сум бремена) на мм му имам кажано :D се смеј вели кој знај што имам сонувано :D
   
  На JasminaB29 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 5. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.608
  Допаѓања:
  72.917
  Пол:
  Женски
  малче активирајги сексуалните фантазии па можи че успееш ;) :emo:
   
  На Lolo5, David.wp17 и mili4ka123 им се допаѓа ова.
 6. Angel4eeee

  Angel4eeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  530
  Допаѓања:
  333
  Пол:
  Женски
  Ми се има слу4ено 8) 4уството е прекрасно и тоа беше три дена осле запознавнјето на мојот и му кажувам те сонував амаа..... и толку се газеше од смеење :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.891
  Допаѓања:
  23.706
  Едиствено место каде што све е дозволено и после тоа нема цел град да дознае е сонот .

  А да се одговори прашањето , да сум имал во сон и полусон и светисон .
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  239
  Пол:
  Машки
  Ми се има повеќе пати случено и прекрасно е.
  Знам дека еднаш се сонував со девојка. :wasntme:
  А повеќе пати го сонувам дечко ми.
  Ахх..убавини бе.. :wasntme:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Pirana

  Pirana Популарен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  612
  Допаѓања:
  1.497
  Уф, на мене ми се случило двапати да доживеам оргазам во сон со многу непријатно сценарио.
  Првиот пат сонував хомосексуалци т.е. педери како се задоволуваат на мојот кревет. Јас немав улога во чинот туку ги гледав од страна, бев нешто како лево сметало. Ги доловив сите пози од различни агли, и на крај сите тројца завршивме!
  Вториот пат пак хомосексуална работа, само сега јас бев во кревет со жена ама guess what... Тоа да ти бил некој транвестит и љубител на садомазо, леле кога ме зграба, почна да тепа да мава - ме остави изместена и модра, ама важно и тука завршивме работа.
  Веднаш се разбудив и се изгледаше и беше толку реално, се стаписав бидејќи мислев дека навистина се случило, па преплашена прво ја разледав собата и го пребарав станот за да го најдам транвеститот, се загледав во огледало да проверам дали сум помодрена и изгризана, се убедив дека беше само сон па пак си легнав.

  Страшна работа, не знам од каде излегоа овие болни сценарија во мојата глава и како успеав да се возбудам на нив, ниту ги сакам хомосексуалците, не сум имала слично искуство фала богу, а не сум гледала ни порно филмови со таква содржина. Ццц, пази скиме спаваш работава, болната реалност почнува да ме прогонува во моите сништа, да му е страв на човек да заспие...
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.707
  Пол:
  Машки
  Убави соништа се има десено и кај мене повеќе пати хаха али после кога ќе се разбудиш ух не се чуствувам добро
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.488
  Допаѓања:
  47.249
  Пол:
  Женски
  Ми се има случено да се напалам во сон, но оргазам не.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Boneff

  Boneff Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2018
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Машки
  Ми се има случено, сабалје станување утоп во гаќи хаха :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  237
  Mi se ima sluceno koga bev pomlad itoa mnogu pati. Fakas dolu sperma polni gaci. Ali sepak ubavo cuvstvo. E..s a vsusnost sonuvas.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. PericaD

  PericaD Активен член

  Се зачлени на:
  31 март 2018
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Машки
  Одамна ми се немаше случено, но пред некој ден имав сон, чиста еротика, не порно, почувствував силна ерекција, но не свршив во сонот. Сонував познаничка, која во последно време ми е баш секси. Во сонот ја галев по бутините, рака под сукња, ја кренав погоре и легнав врз бутините, во хулахопки, неверојатно меки и топли. И толку, заврши сонот. Кога се разбудив прва мисла ми беше сонот. Сум имал порно сонови, ама ова утрото ми даде едно големо задоволство и енергија за цел ден.