1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Оргазам со прскање, кој од нас жените го доживеал?

Дискусија во 'Канта' започната од slonka, 5 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. slonka

  slonka Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2011
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  4
  Да споделиме искуства јас го имам и супер е ...
   
 2. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.884
  Јас имам... инсталирано брисачи на мониторов.
   
  На Phyramide, Elenuskaa, crazyinlove19 и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  850
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.