1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Организатор на венчавки (The Wedding Planner) [2001]

Дискусија во 'Филмови' започната од SummerGirl, 11 април 2013.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  14.927
  Допаѓања:
  28.662
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Главни улоги: Џенифер Лопез и Метју Меконахи.

  [​IMG]

  Интересен филм. Одлична улога на Џенифер Лопез.
   
 2. Butterfly14

  Butterfly14 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  757
  Допаѓања:
  456
  Всушност ги сакам филмови каде што глуми Џенифер но овој не ми се допадна многу.Можеби е до глумецот или на неа таква и беше улогата незнам.
   
 3. simona.7

  simona.7 Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2013
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  11
  одличен филм, многу ме изнасмеа : :lol: :)
   
 4. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  203
  Филмот е одличен. Бар за мене. Само главниот машки лик би требало да го изберат поубав.