Ориентален стил

Дискусија во 'Мода и стил' започната од ocila, 2 јули 2013.

 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
  Дали вам ви се допага ориенталниот стил?
  Закачете нешто што вам ви се допага или нешто од вашиот плахар доколку во него се наога нешто од ориенталниот стил на облека.
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. SweetChild

  SweetChild Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  1.597
  Допаѓања:
  2.986
  Пол:
  Женски
  Не ни се допаѓа :rofl: