1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ориентални танци

Дискусија во 'Канта' започната од lana8, 3 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lana8

  lana8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  180
  пааааа дечки барав низ форумов и не можев да најдам ваква тема. па затоа и ја отворив.. :)
  јас сум гоооолем фан на ориенталните танци и таканаречените жадиња:D ии сакам да научам да танцувам така.. имав гледано на youtube нешто но не е то-то! пааа женски дали вие знаете некој да држи часови за ваков вид на танци? 8)
   
 2. treehh

  treehh Активен член

  Се зачлени на:
  7 септември 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Ritam Plus, bash sega vidov na nivnata strana deka odrzuvaat vakvi chasovi. I jas gi obozuvam i se super i za dughot, i za teloto a bogami i za partnerot :D
   
 3. aida.vanity

  aida.vanity Активен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  еееееејјјј најача работа ти се ориентални танци :))
  и јас се запнав со нив едно време нон стоп гледав серии,туторијали на јутјуб и се сум научила :))
  башка и си ги имаав некако вроденои како помала коа си играв знам мајка ми нон стоп ја прашуваа кој ме научил вака да играм бла бла :))
   
 4. ivana.0909

  ivana.0909 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  413
  Допаѓања:
  206
  најубаво нешто бели денссс :) инаку преубаво играм и слободно можам да подучувам ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.