Орце Николов или ЈБТ

Дискусија во 'Канта' започната од Timii, 18 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Timii

  Timii Активен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Знам дека има иста ваква тема но мислам дека нема да погледнете во старата доколку пишам во одговор па затоа се решив да отворам нова :)
  Се двоумам меѓу Орце и Јбт,едниствено што предност му давам на јбт ми е близината бидејки живеам во Аеродром но мислам дека голема мана на школото се децата..шмизли,лиглиња на мама и тато..
  Ако има некоја од вас која пред кратко време завршила во едно од овие средни или сеуште учи нека даде некое мислење..за професорите,децата и така натаму,би ви била многу благодарна,поздрав:)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.965
  Допаѓања:
  47.866
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.