1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Орце

Дискусија во 'Канта' започната од Sarovix, 26 ноември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sarovix

  Sarovix Нов член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Може некој да ми каже колку бода треба за да ме примат во Орце?
   
 2. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.164
  Допаѓања:
  940
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.