1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Осврт на филмот Dirty dancing

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Paula123, 31 август 2021.

 1. Paula123

  Paula123 Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2020
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки, дали може накратко да ми помогнете.Ми треба за на факултет да направам осврт на филмот Dirty dancing, односно да објаснам која е поврзаноста на филмот и уметноста.
  Накратко само би сакала да прочитам ваши размислувања,да направам некој концепт