Ослаби 8кг за 8 дена

Дискусија во 'Диети' започната од love23, 13 декември 2010.

 1. (:strawberry:)

  (:strawberry:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  787
  Јас сум денес прв ден.
   
  На Justicija му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  2.693
  Допаѓања:
  10.696
  Пол:
  Женски
  Го издржа?
   
 3. (:strawberry:)

  (:strawberry:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  787
  Издржувам , испив само една чаша јогурт и неколку од оние бони топ , се прелажав
   
 4. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  2.693
  Допаѓања:
  10.696
  Пол:
  Женски
  Легни си порано да не те фати криза
   
 5. (:strawberry:)

  (:strawberry:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  787
  веќе ја уништив диетата , од утре ама сериозно , се нервирам вака
   
  На Justicija му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  2.693
  Допаѓања:
  10.696
  Пол:
  Женски
  Од утре почнувам и јас
   
 7. (:strawberry:)

  (:strawberry:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  787
  ајде заедно , ќе си се бодриме
   
 8. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  576
  Допаѓања:
  4.208

  Систер, почна ли со диетава и како ти оди ?

  Види експериментирај на тебе ако има ефект, па пиши за да видам дали ќе успеам да го намалам стомакот или ќе ми треба повеке сексуални активности за согорување калории :lol:
   
  На jasbi му/ѝ се допаѓа ова.
 9. (:strawberry:)

  (:strawberry:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  787
  Кај мене немаше голем ефект , 1 кг а се придржував максимално , сега секој организам е различен можеби кај тебе друго ќе биде. Во секој случај се изгладнував за речиси џабе.
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  2.693
  Допаѓања:
  10.696
  Пол:
  Женски
  Јасс дури сега видов (facepalm)
  Ништо од диетата ..